Reklama


Reklama

Szykują się zmiany w składzie uwielbianego zespołu disco polo?!

2019-04-30T13:00:00+02:00 Szykują się zmiany w składzie uwielbianego zespołu disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/szykuja-sie-zmiany-w-skladzie-uwielbianego-zespolu-disco-polo-1556574616.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marzysz o wielkiej karierze w branży muzycznej disco polo? Koncerty, wywiady, flesze i fani?

Reklama

W świecie disco polo miejsca wystarczy dla każdego. W ostatnim czasie uwielbiany zespół disco polo opublikował na swoim oficjalnym profilu Facebookowym, iż poszukuje klawiszowca, a dokładnie ujęli to w ten sposób:

Zobacz również: Dawid Narożny przyłapany na randce... i to nie z Joanną. Zobaczcie z kim gwiazdor spędza czas.

UWAGA !!! Klawiszowiec - fajny ???? wzbogaci skład MEJK. My go chcemy. Jeśli nim jesteś i chcesz grać u nas, napisz na priv.

Bez wątpienia jest to niebywała okazja i jednocześnie szansa dla fanów pięknej Elwiry i jej męża, aby zaistnieć u boku swoich idoli. Swoje skrzydła będą mogli w końcu rozwinąć być może dotychczas niezauważeni muzycy, którzy marzą o wielkiej karierze. Zapewne zgłoszeń jest sporo i chętnych nie brakuje, aczkolwiek niewykluczone, iż muzycy poszukują kogoś takiego, jak Ty.

Taka okazja może się nie powtórzyć. Jest to wielka szansa, która daje ogromne możliwości rozwoju, ale i jednocześnie wielkie wyzwanie i obowiązek. Jednakże wiadomo, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Zespół Mejk doskonale o tym wie. Być może, gdyby w przeszłości nie zaryzykowali i nie poszli zawzięcie w disco polo, to nie moglibyśmy dziś słuchać i oglądać ich na największych festiwalach muzycznych. Ponadto gdyby nie oni, to świat disco polo byłby uboższy o takie hity, jak „Przez dwa serca” bądź tez „Bo to miłość”.

Zobacz również: Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!

Disco polo jest tak wielkim światem, iż miejsce jest dla każdego. Spodobają i rekrutuj. Być może niebawem będziesz udzielać nam wywiadu, jako nowy członek kultowej formacji Mejk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!
  2. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  3. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.