2023-07-10T19:16:00+02:00 Szokujące wieści o związku Magdaleny Narożnej! Czy doszło do rozstania? Wymowne słowa gwiazdy zaskakują Sprawdź najnowsze doniesienia na temat związku Magdaleny Narożnej. Czy gwiazda disco polo przeżywa kryzys? Wymowne słowa dają do myślenia! https://disco-polo.info/uploads/news/szokujace-wiesci-o-zwiazku-magdaleny-naroznej-czy-doszlo-do-rozstania-wymowne-slowa-gwiazdy-zaskakuja-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Szokujące wieści o związku Magdaleny Narożnej! Czy doszło do rozstania? Wymowne słowa gwiazdy zaskakują fanów!


Sprawdź najnowsze doniesienia na temat związku Magdaleny Narożnej. Czy gwiazda disco polo przeżywa kryzys? Wymowne słowa dają do myślenia!

Autor: Adam Begier, 10 Lipiec 2023  19:16
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Szokujące wieści o związku Magdaleny Narożnej! Czy doszło do rozstania? Wymowne słowa gwiazdy zaskakują fanów!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ile lat ma Skolim? Dowiedz się na temat wieku i poznaj karierę Konrada Skolimowskiego
 2. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
 3. Mega premiera: DiscoBoys – „Z Tobą”: Niezwykła premiera! Niesamowite zaskoczenie!
Reklama

  Magdalena Narożna to utalentowana wokalistka disco polo, która zdobyła uznanie zarówno wśród fanów tego gatunku muzycznego, jak i widzów popularnych programów telewizyjnych. Była członkinią zespołu "Piękni i Młodzi" oraz brała udział w takich programach jak "Must Be the Music. Tylko muzyka" oraz 14. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaskoczyła także swoim występem aktorskim w serialu "Policjantki i policjanci" emitowanym na antenie TV4.

  Rozstanie i nowy związek?!

  Po bolesnym rozstaniu z Dawidem Narożnym w 2019 roku, Magdalena Narożna znalazła szczęście u boku nowego partnera, Krzysztofa Byniaka. Para jest razem już od dwóch lat i wydaje się, że ich związek jest udany. Chociaż są zaręczeni, nie spieszą się z planami małżeńskimi. W ostatnim czasie Narożna opublikowała na Instagramie zdjęcia z wakacji nad jeziorem, na których nie było widać jej obecnego partnera. Z tego powodu fani zaczęli się martwić i spekulować o możliwym rozstaniu.

  Wymowne słowa Magdy Narożnej

  Dziennikarze z tabloidu "Fakt" postanowili zapytać Magdalenę Narożną o tę sytuację. W swojej odpowiedzi wokalistka nie potwierdziła doniesień o rozstaniu, ale jej słowa wzbudziły pewne podejrzenia. Wypowiedziała się w sposób, który sugeruje, że ma plany dotyczące przyszłości swojego związku.

  "Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna" - powiedziała Magdalena Narożna dla tabloidu "Fakt".

  Mimo że Narożna nie zdradziła szczegółów dotyczących swojego związku, jej słowa sugerują, że jest to sprawa prywatna i nie chce, aby jej życie osobiste stało się przedmiotem zainteresowania publiczności. Dla niej najważniejsze jest prawdziwe szczęście i miłość, a nie pokazywanie się publicznie.

  Co przyniesie przyszłość?

  Mimo że fani są zaniepokojeni brakiem obecności Krzysztofa Byniaka na ostatnich zdjęciach Narożnej, nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy para przeżywa kryzys w związku. Ostateczne decyzje dotyczące ich przyszłości należą tylko do nich. Magdalena Narożna w swoim komentarzu nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła rozstaniu, ale dała do zrozumienia, że to, co najważniejsze, to miłość i szczęście, a nie publiczne przedstawienie.

  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna & PLAYBOYS - Walczę o Ciebie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Niewiarygodne! Zenon Martyniuk założył TIKTOKA! Król disco polo wywołał szaleństwo podczas koncertu w Górznie VIDEO
  2. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  3. Zobacz wesele gwiazdy disco polo Justyny Lubas! Tak bawili się goście w rytm hitu "Kieliszki do góry" w wykonaniu Magik Band | VIDEO
  4. "Ona chce wariata" - Nowa produkcja od zespołu Weź Nie Pytaj! Posłuchaj przedpremiery!
  5. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
  6. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
  7. Ten Hit disco polo znają wszyscy! Śpiewał go Marek Żurobski Domino - posłuchajcie, jak brzmi w nowej wersji!
  8. Andre zachwyca w Ciechocinku! Znakomita frekwencja na koncercie Disco Polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie