Reklama


Reklama

Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!

2020-10-23T18:29:00+02:00 Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/co-za-rozmowa-gwiazdora-disco-polo-z-fanem-ciezko-pozbierac-sie-po-slowach-ktore-padly-1603276162.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/stykkymedia/
Reklama


Życie gwiazd

Zalety sławy, z pewnością przyćmiewają jej wady. Choć plusów wielkiej kariery jest całe mnóstwo, to czasem jednak zdarzają się sytuacje

Reklama

Popularność gwiazd disco polo, niesie ze sobą dużo przyjemności. Koncerty, uwielbienie fanów, czy zwyczajna satysfakcja z własnych osiągnięć, to tylko niektóre z nich.

Zobacz również: Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!

Zalety sławy, z pewnością przyćmiewają jej wady. Choć plusów wielkiej kariery jest całe mnóstwo, to czasem jednak zdarzają się sytuacje, których artyści z pewnością woleliby uniknąć. Do dość dziwnego i niesmacznego wydarzenia, doszło ostatnio w życiu Miłego Pana.

Piotrek Kołaczyński, opublikował na swoim profilu, szokujące wiadomości, jakie otrzymywał od psychofana. Mężczyzna dopytywał artystę o długość przyrodzenia!!! Gwiazdor odpowiedział z humorem, lecz na tym napastliwość zboczeńca się nie skończyła. Padło pytanie o owłosienie i sugestia, by wszystko zostało utrzymane w tajemnicy.

Miły twardo odpowiedział śmiałkowi, że ta rozmowa na pewno ujrzy światło dzienne. Ciężko uwierzyć w treść tej konwersacji. Na szczęście wokalista podszedł do sprawy z chłodną głową i szybko uciął karygodną dyskusję. W relacji Piotra, pojawił się także kpiący śmiech i to chyba najłagodniejsza forma skomentowania tego zdarzenia.

A Wy co sądzicie o takim zachowaniu fana?

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!
  2. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  3. Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.