Reklama


Reklama

Szok! Uwielbiany wokalista zrezygnuje z branży disco polo? Co na to jego fani?!

2019-05-11T14:00:00+02:00 Szok! Uwielbiany wokalista zrezygnuje z branży disco polo? Co na to jego fani?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/szok-uwielbiany-wokalista-zrezygnuje-z-branzy-disco-polo-co-na-to-jego-fani-1557575932.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To koniec jego przygody z muzyką disco polo?!

Reklama

Wokalista disco polo zaskoczył wszystkich fanów! Na pierwszy rzut oka można zacząć snuć podejrzenia, iż artysta ma w planach zmienić profesje. Aczkolwiek na chwile obecną nikt poza samym Arkiem Kopaczewskim nie jest w stanie przewidzieć, co takiego artysta planuje na najbliższy czas.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistki disco polo! Internauci z zachwytem gratulują!

Twórca hitu „Malowane usta” wypuścił w ostatnim czasie piękny cover z repertuaru szanowanego artysty, Piotra Cugowskiego. Piosenka jest o tyle popularna, iż pokochały ją praktycznie wszystkie stacje radiowe. Teledysk ma już blisko 15 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Mowa oczywiście o utworze „Kto nie kochał”- nawołuje do refleksji i wzbudza burze emocjonalną nawet u tych, którzy twierdzą, że są bez uczuć. Arek Kopaczewski w swoim autorskim wachlarzu perełek muzycznych, słynie z bardzo romantycznych i jednocześnie lekki kawałków, które usłyszane raz, zostają w pamięci na zawsze. Być może wokalista nie bez powodu zdecydował się na cover akurat tego utworu. Można snuć podejrzenia, iż kryje się za tym głębszy przekaz.

Myślicie, że Arek zacznie nagrywać piosenki w nieco innych, bardziej wyniosłych klimatach?

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
  2. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  3. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.