Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Sławomir zarobił 2 miliony złotych dzięki jednej piosence?!

2018-01-25T20:00:00+01:00 Szok! Sławomir zarobił 2 miliony złotych dzięki jednej piosence?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/szok-slawomir-zarobil-2-miliony-zlotych-dzieki-jednej-piosence-1516906306.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Ogromne pieniądze wpłynęły na konto Sławomira!

Reklama

Obecnie najpopularniejszym utworem w internecie jest produkcja od Sławomira pt. "Miłość w Zakopanem". Na YouTube wyświetlono go ponad 93 miliony razy. Eksperci, którzy analizują zarobki w serwisie wideo szacują, że klip mógł zarobić koło 2 milionów złotych. To spory przypływ gotówki w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Oprócz tego inne teledyski w serwisie YouTube również mają bardzo dobre wyniki. Co ciekawie oprócz materiałów wideo, jest dość aktywny, jeśli chodzi o koncerty. Gra ich od 10 do 25 miesięcznie, a stawka za koncert oscyluje między 20 a 30 tysięcy.

Jak wynika z danych Związku Artystów Scen Polskich piosenka „Miłość w Zakopanem” jest aktualnie najczęściej graną polską piosenką na dyskotekach.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana Magda Narożna Piękni i Młodzi znów kusi ciałem! Wokalistka odsłoniła zgrabne uda!
  2. Nowość od formacji Diadem na ostatniej prostej przed premierą. Fani disco polo zacierają ręce!
  3. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.