Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Nazwał swojego nowo narodzonego syna nazwą popularnego zespołu disco polo! To pierwszy taki przypadek w Polsce!

2019-06-08T21:51:00+02:00 Szok! Nazwał swojego nowo narodzonego syna nazwą popularnego zespołu disco polo! To pierwszy taki przypadek w Polsce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/szok-nazwal-swojego-nowo-narodzonego-syna-nazwa-popularnego-zespolu-disco-polo-to-pierwszy-taki-przypadek-w-polsce-1560023515.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista disco polonie kryje radości, że udało się wybrać nietypowe imię dla swojego syna

Reklama

Tego jeszcze w świecie disco polo nie było! Nowo narodzone dziecko otrzymało bardzo nietypowe imię. Urząd Stanu Cywilnego zgodził się na nazwę słynnego zespołu muzyki tanecznej.

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Wokalista disco poloMr. Sebii jest twórcą wielu hitów. Jego niepodważalnym przebojem numer jeden jest piosenka „Cipuleńka” (Na gondoli).

W ostatnich dniach muzyk został najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jego nowo narodzony i jedyny syn przejął pseudo artystyczne sowiego taty jako drugie imię: -

Wczoraj w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi , w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys.

Trzeba przyznać, że jest to wielkie wyróżnienie i niezwykła odwaga!

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Zdecydowalibyście się na nazwanie dziecka takim imieniem? Jeszcze raz wielkie gratulacje dla rodziców! To z pewnością wielkie wydarzenie w świecie disco polo nie nie tylko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.