2024-01-18T21:25:00+01:00 SZOK! 400 tysięcy w 5 godzin? Skolim rozkłada wszystkich na łopatki! Sukces "Co w Tobie jest" to nie tylko triumf Skolima, ale i sygnał dla całej branży muzycznej. https://disco-polo.info/uploads/news/szok-400-tysiecy-w-5-godzin-skolim-rozklada-wszystkich-na-lopatkijpg.jpg Disco-Polo.info

SZOK! 400 tysięcy w 5 godzin? Skolim rozkłada wszystkich na łopatki!


Sukces "Co w Tobie jest" to nie tylko triumf Skolima, ale i sygnał dla całej branży muzycznej.

Autor: Adam Begier, 18 Styczeń 2024  21:25
Źródło zdjęć: materiał prasowy
SZOK! 400 tysięcy w 5 godzin? Skolim rozkłada wszystkich na łopatki!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
 2. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
 3. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!

  W świecie muzyki tanecznej, gdzie konkurencja jest ogromna, a każdy nowy utwór rywalizuje o uwagę słuchaczy, pojawia się nazwisko, które wyróżnia się na tle innych - Skolim. Jego najnowsze dzieło, "To jest to", udowadnia, że w muzycznym świecie liczą się nie tylko dźwięki, ale i liczby. Premiera tego utworu, która miała miejsce zaledwie kilka godzin temu, już zdążyła zrobić oszałamiające wrażenie wśród fanów muzyki tanecznej.

  Fenomenalny start na YouTube utworu pt. "To jest to"

  "To jest to" Skolima to nie tylko kolejny utwór na scenie muzyki tanecznej. To prawdziwy przebój, który w zaledwie 5 godzin od premiery zebrał ponad 393 tysiące wyświetleń na YouTube. Ta liczba robi wrażenie, zwłaszcza w kontekście tego, jak trudno jest przebić się w gąszczu nowości muzycznych. Co więcej, utwór zyskał też ponad 18 tysięcy łapek w górę oraz imponującą liczbę 4600 komentarzy, co świadczy o ogromnym zaangażowaniu i zainteresowaniu społeczności.

  Reakcja społeczności na nowy utwór Skolima jest nie do przecenienia. Liczba pozytywnych opinii i komentarzy pokazuje, że artysta trafia w gusta szerokiej publiczności. Wśród komentarzy nie brakuje słów uznania dla kreatywności i świeżości brzmienia, co jest kluczowe w branży, gdzie nowatorskie pomysły są na wagę złota.

  Skolim to artysta, który nie pojawił się znikąd. Jego droga do sławy to wynik ciężkiej pracy, talentu i zrozumienia współczesnych trendów muzycznych. Utwór "To jest to" to nie tylko przełom w jego karierze, ale i dowód na to, że muzyka taneczna ciągle ewoluuje i przyciąga nowe pokolenia słuchaczy.

  Co wyróżnia Skolima na tle innych?

  Charakterystyczne dla Skolima jest połączenie nowoczesnych rytmów z chwytliwymi melodiami. Jego muzyka, choć zakorzeniona w gatunku tanecznym, nie boi się eksperymentów i przekraczania granic. To sprawia, że Skolim jest nie tylko artystą muzyki tanecznej, ale także innowatorem, który potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających miłośników dobrych brzmień.


  SKOLIM - To Jest To

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Matt Palmer podbija rynek disco latino?! Jego przebój "Była Piękna" zdobył serca Polaków! Zarobił na nim krocie!
  2. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!
  3. To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane
  4. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  5. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  6. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  7. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!
  8. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie