Reklama
Reklama

2021-05-24T09:31:00+02:00 Szkoła o profilu disco polo wzbogaca swoją ofertę! Powstały nowe profile klas! To właśnie uczniowie tej szkoły nagrali teledysk z Marcinem Millerem https://disco-polo.info/uploads/news/mija-pierwszy-rok-szkoly-disco-polo-w-michalowie-co-szkola-proponuje-na-rok-kolejnyjpeg.jpeg

Szkoła o profilu disco polo wzbogaca swoją ofertę! Powstały nowe profile klas!

Autor: Adam Begier , 24 Maj 2021  09:31
Szkoła o profilu disco polo wzbogaca swoją ofertę! Powstały nowe profile klas!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

To właśnie uczniowie tej szkoły nagrali teledysk z Marcinem Millerem


Reklama

Ruszyła rekrutacja do szkół średnich na rok 2021/2022. W związku z tym Zespół Szkół w Michałowie przygotował szeroką ofertę skierowaną do ósmoklasistów. Oferta szkoły wzbogaciła się o nowe profile klas do liceum i technikum.

Zobacz również: Ta piosenka disco polo stanie się HITEM internatu? Fani "Brak słów"

SZEROKA OFERTA SZKOŁY 

Oprócz istniejącej klasy estradowej, która już w pierwszym roku istnienia nagrała kilka przebojów oraz klasy społeczno-informatycznej pojawiła się klasa ratownictwa wodnego. Szkoła wzbogaciła również ofertę technikum, w którym można uzyskać tytuł technika w zawodach realizacji nagłośnień, realizacji nagrań oraz fotografii i multimediów.

Reklama

Szkoła zapewnia najlepszych specjalistów z poszczególnych branż i oferuje dodatkowe zajęcia i kursy doskonalące. Stara się wspierać pasje poprzez stworzenie możliwości udziału w zajęciach tańca, śpiewu, DJ, realizacji nagrań i dźwięku czy prowadzenia mini przedsiębiorstwa. Zapleczem dla nowego profilu klasy ratownictwa wodnego jest znajdująca się w Michałowie pływalnia „Na fali”.

UCZNIOWE SZKOŁY W TELEDYSKU Z MARCINEM MILLEREM BOYS

Jak się sprawdza oferta szkoły można prześledzić pierwszy rok działania klasy estradowej. Uczniowie tej klasy już nagrali kilka łatwo wpadających w ucho piosenek, a już prawdziwym przebojem może okazać się teledysk nagrany z Marcinem Millerem i zespołem Boys. Od premiery na kanale Youtube na początku maja teledysk obejrzało ponad 160 tysięcy osób, a wielu z nich zamieściło pozytywne komentarze.

- Uczniowie są zachwyceni udziałem w tym teledysku i szczęśliwi z efektu, jaki udało im się osiągnąć. Przez kilka dni zdjęciowych bardzo przeżywali, jak to wyjdzie. Teraz są przeszczęśliwi. Podkreślają, że to naprawdę realizacja ich marzeń, a czekają nas kolejne realizacje i to już niedługo

– zapewnia dyrektor Zespołu Szkół w Michałowie Małgorzata Gwaj-Szastaj. – Dlatego bardzo zachęcam do skorzystania z oferty naszej szkoły, w której można rozwijać pasje i spełniać marzenia.

Reklama

WYJĄTKOWE NAGRANIE PIOSENKI DISCO POLO 

„Wciąż pamiętam” piosenka w wykonaniu uczniów Klasy Estradowej Liceum w Michałowie i zespołu Boys.

Redakcja poleca: Skolim najlepszym polskim artystą w 2022 roku?! Właśnie okrzyknięto go KRÓLEM INTERNETU! "Konrad jest stworzony do bycia No1 na lata."

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Ulotka podgląd  na komputer technikum.jpg_1..jpg
Plik Szkola-w-Michalowie-2.jpg
Reklama

Klasa Estradowa Liceum w Michałowie & Boys – Wciąż pamiętam

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk

Polecamy
SKALAR us - Zabierz mnie na ba

Diadem – Ja to lubię

Kenzo - Wołam Cię, Wróć do Mnie

OLIVIER - BUM, BUM


Przeczytaj również:
  1. Cudowne gwiazdy disco polo w Wilnie na żywo! Top Girls w wyjątkowych strojach oczarowały publikę! Są najlepszym zespołem w branży?! | VIDEO
  2. Nowy HIT?! Genialna premiera od Zenon Martyniuka! Będziecie w szoku jak tego posłuchacie! Fani "to przeżycie słuchać piosenek w Twoim wykonaniu"
  3. Niemożliwe? Znany gwiazdor disco polo ma własny warsztat stolarski! Luka Rosi zdradził jak mieszka [Zdjęcia]
  4. Skolim najlepszym polskim artystą w 2022 roku?! Właśnie okrzyknięto go KRÓLEM INTERNETU! "Konrad jest stworzony do bycia No1 na lata."
  5. Lubicie tańczyć?! To są najbardziej imprezowe przeboje disco polo 2022 roku! Zobaczcie Andrzejkową playlistę!
  6. Był bożyszczem nastolatek?! Tak wyglądał Marcin Miller w wieku 25 lat! Wyjątkowe nagranie podbija internet!
  7. Disco polo i rap na jednej scenie! Roztańczony PGE Narodowy 2022 ponownie w TVP2! Emisja już dzisiaj wieczorem!
  8. Dawid Narożny trafi na szczyt?! Nowy hicior wokalisty dostępny! Posłuchajcie gorącej premiery!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA