Szalony Drużba z taneczną bombą „A teraz idziemy na jednego”.

Szalony Drużba z taneczną bombą „A teraz idziemy na jednego”.

Szalony Drużba wraca z nową piosenką „A teraz idziemy na jednego”. W teledysku przemierza Polskę od Zakopanego po Katowice, łącząc muzykę disco polo z humorem i dobrą zabawą. Sprawdź, dlaczego ten numer przyciąga uwagę internautów.

Zobacz też Szokujące słowa Ireny Santor o disco polo. „Plum, plum, plum i to ma być muzyka?” new

Reklama

Szalony Drużba od miesięcy przyciąga uwagę fanów muzyki tanecznej. Jego nagrania z wesel, plenerów i zabaw krążą po mediach społecznościowych, a charakterystyczny styl pełen energii i humoru sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. W ostatnich tygodniach artysta zaskakuje coraz częściej nowymi projektami i pomysłami, które budzą emocje w środowisku disco polo.

Premiera „Lej mordeczko” od Szalonego Drużby z Martirenti i Margaritą! Ten numer pokochają Polacy? Warto przeczytać: Premiera „Lej mordeczko” od Szalonego Drużby z Martirenti i Margaritą! Ten numer pokochają Polacy?

Nowy numer Szalonego Drużby to hit, który powstał w wyjątkowych okolicznościach. Artysta przygotował teledysk, który już po kilku godzinach od premiery zaczął zbierać tysiące wyświetleń. Całość zrealizowano w formule podróży po Polsce – kamera prowadzi widzów od Zakopanego, przez Nowy Sącz i Rzeszów, aż po Warszawę i Katowice.

Reklama

Szalony Drużba w trasie po Polsce z piosenką „A teraz idziemy na jednego”

Nowy utwór „A teraz idziemy na jednego” to esencja stylu artysty. Tytułowe słowa to przecież hasło, które zna każdy uczestnik imprez i wesel. W piosence i wideoklipie Szalony Drużba postawił na klimat wspólnej zabawy, luzu i pozytywnej energii. Na nagraniach można zobaczyć, jak zaprasza przypadkowych ludzi do wspólnego toastu i tańca.

Klip ma charakter filmowego reportażu z drogi – zamiast wystudiowanych ujęć, widać spontaniczne reakcje napotkanych osób. To właśnie autentyczność i kontakt z publicznością od zawsze stanowią znak rozpoznawczy Krzysztofa Górki, który pod scenicznym pseudonimem Szalony Drużba zyskał popularność w całej Polsce.

Reklama

Tekst i muzyka z mocnym składem twórców

Za tekst odpowiadają Marcin Schreiber, Michał Kacprzak i Krzysztof Górka, natomiast muzykę skomponowali Dawid Łopatowski i Michał Kacprzak. Połączenie ich doświadczenia sprawiło, że piosenka ma rytmiczny, wpadający w ucho charakter, który idealnie sprawdza się na parkiecie.

„To kawałek dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i chcą choć na chwilę zapomnieć o codzienności” – mówi artysta.

Premiera piosenki „A teraz idziemy na jednego” pokazuje, że scena disco polo wciąż potrafi zaskakiwać świeżością i prostą formą przekazu. Utwór ma potencjał, by stać się jednym z najczęściej granych numerów na tegorocznych imprezach i weselach.

Zobacz klip Szalonego Drużby do utworu „A teraz idziemy na jednego” i sprawdź, czy to będzie nowy taneczny przebój sezonu!

Szalony Drużba pokazał żonę! To przepiękna kobieta! Zobaczcie zdjęcia! Zobacz również: Szalony Drużba pokazał żonę! To przepiękna kobieta! Zobaczcie zdjęcia!
Oglądaj
SZALONY DRUŻBA - A TERAZ IDZIEMY NA JEDNEGO
Oceń artykuł
❤️ 🔥 😂 😮 👎 50 reakcji
Wyniki głosowania 1 głosów
Jak reagujesz gdy ktoś krytykuje disco polo?
Bronię go z pełnym przekonaniem
0 głosów 0%
Wzruszam ramionami, ich strata
0 głosów 0%
Puszczam im hita i zmieniają zdanie sami
0 głosów 0%
Smutno mi, ale nie dyskutuję
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - Szalony Drużba

Powiązane artykuły na temat: Szalony Drużba
Warto przeczytać - Szalony Drużba

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy