2023-11-14T12:32:00+01:00 "Szach mat" – Gwiazdy Disco Polo w Hiszpanii: DiscoBoys i Camasutra we wspólnej produkcji! "Szach mat" - nowa produkcja DiscoBoys i Camasutra. Energetyczne brzmienia i teledysk w Hiszpanii. Czy to hit roku w disco polo? Premiera w listopadzie! https://disco-polo.info/uploads/news/szach-mat---gwiazdy-disco-polo-w-hiszpanii-discoboys-i-camasutra-we-wspolnej-produkcjijpg.jpg Disco-Polo.info

"Szach mat" – Gwiazdy Disco Polo w Hiszpanii: DiscoBoys i Camasutra we wspólnej produkcji!


"Szach mat" - nowa produkcja DiscoBoys i Camasutra. Energetyczne brzmienia i teledysk w Hiszpanii. Czy to hit roku w disco polo? Premiera w listopadzie!

Autor: Adam Begier, 14 Listopad 2023  12:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
 2. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 3. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO

  Disco polo, muzyka niezmiennie kojarząca się z polską zabawą i niekończącą się energią, przygotowuje się do kolejnego przełomowego wydarzenia w branży. Tym razem na scenie muzycznej pojawi się coś wyjątkowego – wspólna produkcja dwóch znanych zespołów: DiscoBoys i Camasutra. W oczekiwaniu na premierę ich nowego utworu "Szach mat", cała społeczność fanów disco polo z niecierpliwością wyczekuje efektów tej niecodziennej kolaboracji.

  DiscoBoys i Camasutra: Połączenie Sił w Disco Polo

  Kiedy mówimy o DiscoBoys, mamy na myśli energię i nowoczesne brzmienie, które podbiło serca fanów. Lider zespołu, Kamil Kossakowski, jest dobrze znany w środowisku za swoją kreatywność i umiejętność tworzenia chwytliwych melodii. Z drugiej strony, Camasutra, pod przewodnictwem charyzmatycznej Małgorzaty Główki, wnosi do gatunku swoją unikalną wrażliwość i kobiecą perspektywę, która zyskała szerokie grono fanów.

  Ich wspólny projekt "Szach mat" obiecuje być mieszanką tych dwóch stylów, co z pewnością przyniesie świeży i ekscytujący wymiar na scenę disco polo. To połączenie doświadczenia i pasji obu zespołów może przynieść niezapomniane wrażenia muzyczne.

  Hiszpania w Teledysku "Szach mat"

  Aby nadać produkcji jeszcze większego rozmachu, artyści zdecydowali się na nagranie teledysku w malowniczej Hiszpanii. Współpraca z firmą Faster Media, specjalizującą się w produkcji klipów muzycznych, zapowiada, że klip będzie nie tylko wizualnie atrakcyjny, ale i perfekcyjnie dopasowany do rytmu i nastroju utworu.

  Hiszpania, kraj pełen słońca i kolorowych krajobrazów, stanowi idealne tło dla energicznych rytmów disco polo. W połączeniu z talentem reżyserskim zespołu Faster Media, możemy spodziewać się teledysku, który będzie prawdziwą ucztą dla oczu i uszu.

  Artystom nie brakuje również bezpośredniego kontaktu z fanami. W krótkim nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, Kamil Kossakowski i Małgorzata Główka przesyłają pozdrowienia prosto z planu teledysku, budząc jeszcze większe zainteresowanie i oczekiwania wśród publiczności.

  Czy "Szach mat" Zdominuje Listy Przebojów?

  Ostatnie tygodnie listopada to czas, w którym "Szach mat" zadebiutuje na muzycznych listach. Oczekiwania są ogromne – czy ten utwór stanie się kolejnym przebojem, który zdominuje listy przebojów i parkiety w Polsce? Połączenie talentów DiscoBoys i Camasutry, wraz z egzotyczną scenerią teledysku, daje duże nadzieje na sukces.

  Polska scena disco polo nie przestaje zaskakiwać. "Szach mat" może okazać się nie tylko hitem jesieni, ale również kamieniem milowym w karierach obu zespołów. Czekamy zatem na koniec listopada, by przekonać się, czy ta współpraca przyniesie szach-mat na muzycznej szachownicy disco polo.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
  2. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
  3. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
  4. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  5. Premiera teledysku VIOLI do utworu "Jeszcze jeden raz": To pełna tanecznej energii podróż przez miłosne uniesienia
  6. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  7. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?
  8. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie