Reklama
Polecamy


Reklama

Synek gwiazdy disco polo podąża w ślady zdolnego ojca? Fani wzruszeni nagraniem!

2020-04-01T07:30:00+02:00 Synek gwiazdy disco polo podąża w ślady zdolnego ojca? Fani wzruszeni nagraniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/synek-gwiazdy-disco-polo-podaza-w-slady-zdolnego-ojca-fani-wzruszeni-nagraniem-1585428189.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/formacja.power.play
Reklama


Życie gwiazd

Wzruszające nagranie oraz zdjęcie pojawiło się na profilu lidera formacji Power Play. Sylwek próbował wszczepić miłość do muzyki swojemu synowi

Reklama

Dużo czasu swojej rodzinie poświęcają ostatnio gwiazdy disco polo! Przepiękne obrazki zakochanych par i szczęśliwych dzieci co chwila pojawiają się w internecie!

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Wzruszające nagranie oraz zdjęcie pojawiło się na profilu lidera formacji Power Play. Sylwek próbował wszczepić miłość do muzyki swojemu synowi, który z wielkim zainteresowaniem obserwował muzyczne popisy swojego taty na pianinie.

Może to jeszcze nie czas na naukę, ale na pewno za kilka lat wokalista stanie się dźwiękowym mentorem swojego pierworodnego i pierwszym nauczycielem muzyki!

Potencjał na pewno jest olbrzymi...coś nam się wydaje, że zespół Power Play Junior jest już tylko kwestią czasu. To bardzo dobra wiadomość dla fanów dobrych produkcji!

Poza muzycznymi atrakcjami, artysta zapewnia swojemu maleństwu wiele kreatywnych zajęć! Kwarantanna to nie jest przyjemny czas dla nikogo, ale poniekąd dzięki niej mamy okazję częściej oglądać tak fantastyczne sceny!

Zobacz również: Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.