Reklama


Reklama

Swój sukces zawdzięcza kolegom z branży?! Artysta disco polo świętował urodziny!

2019-09-05T16:05:00+02:00 Swój sukces zawdzięcza kolegom z branży?! Artysta disco polo świętował urodziny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/swoj-sukces-zawdziecza-kolegom-z-branzy-artysta-disco-polo-swietowal-urodziny-1567680696.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Dziś w wieku 30 lat Czuje się spełniony w 100 procentach i wiem że nic już nie muszę ale za to wszystko mogę”

Reklama

Kamil z grupy Soleo zorganizował sobie jakiś czas temu przyjęcie urodzinowe. Cała impreza planowana była od roku. We wszystkim artyście disco polo pomagała jego żona Monika - zaplanowanie listy gości, rodzaje posiłków, napoi, kolory obrusów, kwiaty, tort, to należało do niej. 

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Na urodzinowej  imprezie pojawiła się najbliższa rodzina Kamila, jak również jego znajomi oraz najlepsi przyjaciele z branży Disco Polo (m.in. zespół Faster, Zespół Selfie, Talisman, Tropic, Kamil Dj Sequence . Arek Kopaczewski. Duet Na Plus, Grupa Emaill, Zespół Singers)

30 Urodziny Kamila zbiegły się niemal z 10 urodzinami grupy SOLEO więc były dla niego dodatkowo ważne. Kamil jak przyznał w rozmowie z naszą redakcją 10 lat temu wchodząc na ten rynek nie wiedział nic o tym jak się poruszać po branży, jak grać koncerty. Po latach doświadczeń wie, że bardzo dużo zawdzięcza ludziom, których spotkał, dlatego też nie mogło ich zabraknąć podczas przyjęcia.

Dziś w wieku 30 lat Czuje się spełniony w 100 procentach i wiem że nic już nie muszę ale za to wszystko mogę przyznał! Poniżej mamy dla Was kilka produkcji spod skrzydeł grupy Soleo w tym wielki hit "Słodko Słodka" 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  2. Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!
  3. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.