2023-06-14T16:52:00+02:00 Święto Różana zagrają: Defis, Mig, Cleo, Kubańczyk Dni Różana w powiecie makowskim - gorące muzyczne wydarzenie! Gwiazdy pop, rap i disco polo w gwiazdorskiej obsadzie. Koncerty, pokazy karate i zawody wędkarskie. Przyjdź i ba https://disco-polo.info/uploads/news/swieto-rozana-zagraja-defis-mig-cleo-kubanczykpng.png

Święto Różana zagrają: Defis, Mig, Cleo, Kubańczyk

Autor: Adam Begier , 14 Czerwiec 2023  16:52
Święto Różana zagrają: Defis, Mig, Cleo, Kubańczyk
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Dni Różana w powiecie makowskim - gorące muzyczne wydarzenie! Gwiazdy pop, rap i disco polo w gwiazdorskiej obsadzie. Koncerty, pokazy karate i zawody wędkarskie. Przyjdź i baw się doskonale!Reklama

  Reklama

  Dni Różana: Gwiazdy na niebie estrady

  Miasto Różan w powiecie makowskim szykuje się na gorące muzyczne wydarzenie, które rozpali serca mieszkańców. Już w lipcu, w dniach 22 i 23, odbędą się niezapomniane Dni Różana. Tegoroczna edycja festiwalu będzie szczególnie wyjątkowa, ponieważ zaplanowano występy gwiazd pop, rap i disco polo, które podbiją serca tłumów.

  Gwiazdorska obsada disco polo i nie tylko

  Organizatorzy imprezy postanowili nie szczędzić grosza na wykonawców z górnej półki. Na scenie nad brzegiem Narwi zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich znajdą się Cleo, utalentowana wokalistka, która zdobyła serca słuchaczy nie tylko swoim talentem, ale także nieszablonowym stylem. Towarzyszyć jej będą również Kubańczyk, ceniony raper, oraz Defis i MiG, czołowe postacie sceny disco polo.

  Koncerty i wszystkie atrakcje odbędą się na Placu Targowym w Różanie. Miejsce to idealnie wpisuje się w charakter wydarzenia, oferując dużą przestrzeń dla licznych fanów muzyki oraz zapewniając doskonałą atmosferę.

  Burmistrz Piotr Świderski podkreśla, że Dni Różana zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców i gości z okolicznych miejscowości. Organizatorzy starają się zapewnić zróżnicowany program, który spełni oczekiwania różnych grup wiekowych i gustów muzycznych.

  Warto już teraz zarezerwować sobie czas na 22 i 23 lipca, aby wziąć udział w niezapomnianej muzycznej uczcie w samym sercu Różana. Tegoroczna edycja Dni Różana zapowiada się wyjątkowo, a gwiazdorska obsada gwarantuje niezapomniane wrażenia i mnóstwo rozrywki dla wszystkich miłośników muzyki.

  Reklama

  Defis - Tylko czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  2. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  3. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  4. Mariusz Cierpikowski z Voyager Music świętuje 50. urodziny w wyjątkowym stylu | ZDJĘCIA
  5. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  6. Członek zespołu After Party został po raz drugi tatą. Poznajcie Aleksandra!
  7. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  8. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie