2023-08-15T12:44:00+02:00 Gwiazdy disco polo na Święcie Plonów Gminy Serniki! Na scenie m.in. Top Girls i News! Święto Plonów Gminy Serniki z zespołem News i Top Girls! To będą taneczne dożynki. https://disco-polo.info/uploads/news/swieto-plonow-gminy-serniki-z-zespolem-news-i-top-girls-to-beda-taneczne-dozynkijpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdy disco polo na Święcie Plonów Gminy Serniki! Na scenie m.in. Top Girls i News!


Święto Plonów Gminy Serniki z zespołem News i Top Girls! To będą taneczne dożynki.

Autor: Adam Begier, 15 Sierpień 2023  12:44
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdy disco polo na Święcie Plonów Gminy Serniki! Na scenie m.in. Top Girls i News!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
 2. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
 3. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!

  Serniki to mała miejscowość, oddalona 25 km od Lublina. Tam również zaplanowano Święto Plonów, które w tym roku urozmaici występ topowych artystów, ale nim to nastąpi plan dożynek przebiegnie według wieloletniej tradycji.

  UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA I PREZENTACJA WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH

  Tegoroczne Święto Plonów w Sernikach odbędzie się w przedostatnią niedzielę sierpnia – 20.08.2023 roku. Wydarzenie, jak nakazuje wieloletnia tradycja, rozpocznie się uroczystą mszą świętą w Kościele pw. św. Marii Magdaleny o godzinie 12:00. Podczas liturgii wierni będą dziękować Bogu za urodzajne plony. Po zakończonej mszy zostanie utworzony korowód dożynkowy, który przejdzie na miejsce imprezy – boisko sportowe.

  Około godziny 13:30 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy, w tym przywitanie gości oraz pokaz wieńców dożynkowych, które wykonali mieszkańcy Gminy Serniki.

  BLOK ARTYSTYCZNY, KABARETY I TANIEC

  W programie dożynkowym dla mieszkańców gminy Serniki i gości przewidziano rozrywkę w postaci występu lokalnego kabaretu Brzostowiacy oraz kabaretu PKS z Lublina.

  Będzie także blok artystyczny,  podczas którego odbędą się pokazy talentów z terenu Gminy Serniki, konkursy dla dzieci i dorosłych.

  To jednak nie koniec. Organizatorzy przygotowali również widowisko taneczne pod przewodnictwem Pauliny Budki.

  ZABAWA Z ZESPOŁEM MUZYCZNYM

  Jedną z atrakcji sernickiego święta plonów będzie zabawa z zespołem muzycznym Havana. Zespół wystąpi o godzinie 20:00 i rozgrzeje uczestników przed gwiazdą wieczoru. Następnie, pod chmurką od godziny 22:00 będzie dyskoteka, której przewodniczyć będzie zespół Havana.

  TOPOWE GWIAZDY Disco Polo NA ŚWIĘCIE PLONÓW

  Największymi atrakcjami 20 sierpnia 2023 roku w Sernikach będą koncerty dwóch topowych zespołów, znanych m.in. ze stacji Polo TV.

  O godzinie 18:00 na żywo z głośników wybrzmią takie hity  „Laleczka”, „Ale fajne nogi”, „Moja wybranka” w wykonaniu zespołu News, zaś o godzinie 21:00 swój koncert dadzą niezwykle piękne i seksowne dziewczyny z formacji Top Girls.

  Miłośnicy tego gatunku z pewnością będą zachwyceni i  zrelaksują się przy dźwiękach swoich ulubionych piosenek. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Galeria zdjęć:
  Plik swieto-Plonow-Gminy-Serniki-z-zespolem-News-i-Top-Girls-To-beda-taneczne-dozynki-1.jpg

  TOP GIRLS – To nie tak miało być

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  2. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  3. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
  4. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
  5. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  6. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  7. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
  8. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie