2023-10-07T14:32:00+02:00 Marek Lemieszek z zespołu News wyróżniony prestiżową nagrodą Starosty miasta Lubartów! Marek Lemieszek z zespołu News uhonorowany przez Starostę Lubartów https://disco-polo.info/uploads/news/marek-lemieszek-z-zespolu-news-wyrozniony-prestizowa-nagroda-starosty-miasta-lubartowjpg.jpg

Marek Lemieszek z zespołu News wyróżniony prestiżową nagrodą Starosty miasta Lubartów!

Autor: Adam Begier , 07 Październik 2023  14:32
Marek Lemieszek z zespołu News wyróżniony prestiżową nagrodą Starosty miasta Lubartów!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Marek Lemieszek z zespołu News uhonorowany przez Starostę LubartówReklama

  Reklama

  W świecie disco polo wrze wokół jednego, ważnego wydarzenia! Marek Lemieszek, znany i ceniony wokalista z zespołu News, został niedawno uhonorowany nagrodą przez Starostę miasta Lubartów. Nagroda ta jest wyrazem uznania za jego wieloletnie osiągnięcia i niewątpliwy wkład w rozwój Powiatu Lubartowskiego oraz całego województwa lubelskiego.

  Gwiazdor disco polo z Lubelszczyzny podbija serca fanów

  Marek Lemieszek nie jest zwykłym artystą. Jego pasja i zaangażowanie w promocję muzyki disco polo na Lubelszczyźnie uczyniły go ikoną tego gatunku w regionie. Przez lata swojej kariery w zespole News, Marek prezentował najwyższy poziom wykonawstwa, inspirował innych i przyczyniał się do rozwoju Powiatu Lubartowskiego. Co więcej, dzięki jego wysiłkom, muzyka disco polo stała się nie tylko znakiem rozpoznawczym regionu, ale także symbolem integracji i wspólnoty. Wielu młodych artystów z województwa lubelskiego, inspirując się dokonaniami Marka, rozpoczęło swoje muzyczne ścieżki kariery w tym właśnie gatunku.

  Marek Lemieszek – ambasador disco polo w województwie lubelskim

  Wyjątkowy talent Marka Lemieszka, jego charyzma i oddanie fanom sprawiły, że stał się on prawdziwym ambasadorem disco polo w regionie. Przyznana mu nagroda przez Starostę miasta Lubartów to potwierdzenie tych zasług oraz dowód na to, że muzyka disco polo jest ważnym elementem kultury i tożsamości mieszkańców województwa lubelskiego. W odpowiedzi na otrzymane wyróżnienie, Marek podziękował swoim fanom za wieloletnie wsparcie oraz współpracownikom i członkom zespołu News za wspólne lata twórczości. "Bez was, moich najwierniejszych słuchaczy, nic by nie było możliwe", powiedział wzruszony artysta.

  Nagroda przyznana Markowi Lemieszkowi to nie tylko wyróżnienie dla jednego artysty, ale także dla całego gatunku disco polo w województwie lubelskim. To dowód na to, że muzyka, którą kochamy, ma ogromny wpływ na kulturowy rozwój regionu. Gratulujemy Markowi i z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne osiągnięcia zespołu News!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik News---Nagroda-1.jpg
  Reklama

  NEWS - Jesteś The Best

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zespół Diadem numerem jeden? Ich numer pt. "Z Tobą" to prawdziwe DOBRE disco polo!
  2. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  3. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie
  4. Zaskakująca metamorfoza Roxany Orłowskiej – Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda disco polo
  5. Co było grane Disco Polo Music?
  6. Classic szykuje muzyczną niespodziankę: nadchodzi nowy hit Disco Polo | VIDEO
  7. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  8. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie