Reklama


Reklama

Święto muzyki przybędzie do kolejnego miasta! Nie zabraknie gwiazd disco polo!

2020-07-26T11:30:00+02:00 Święto muzyki przybędzie do kolejnego miasta! Nie zabraknie gwiazd disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/swieto-muzyki-przybedzie-do-kolejnego-miasta-nie-zabraknie-gwiazd-disco-polo-1595720591.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Na scenie zobaczymy Zenona Martyniuka, Zespół MIlano, Exaited, Classic oraz góru polskiego wokalu Edytę Górniak.

Reklama

Fani disco polo od początku lata mogą cieszyć się z cotygodniowych spotkań z muzyką taneczną! Wszystko za sprawą Wakacyjnej Trasy Dwójki - Lato, Muzyka, Zabawa!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

W każdą niedzielę w jednym z miast odbywa się koncert, na którym występują największe gwiazdy! Za nami już kilka takich wydarzeń, z których każde wywołało mnóstwo pozytywnych emocji i pozostawiło po sobie fantastyczne wspomnienia!

W tę niedzielę pora na Chełm! Na scenie zobaczymy Zenona Martyniuka, zespół MIlano, Exaited, Classic oraz guru polskiego wokalu Edytę Górniak.

To nie koniec, wystąpią również: Thomas Anders & Modern Talking, Tadeusz Seibert i Trio Mariachi! Bilety są już dostępne, a Chełmski amfiteatr zapełni się z pewnością po brzegi! Przed nami wieczór atrakcji, który poprowadzą wspaniali prowadzący! Miasto, które zdobią z daleka wierze Bazyliki na Górze Zamkowej, zmieni się w weekend w stolicę śpiewu, zabawy i tańca!

Dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w koncercie na miejscu, czeka transmisja na żywo! Początek na kanale drugim Telewizji Polskiej od godziny 20:00!

Zobacz również: Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  3. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.