2019-11-29T13:55:00+01:00 Świetna premiera od Marcina Millera (Boys) trafiła właśnie do sieci! "Nie ma gwiazd" to strzał Lider formacji Boys ma niezwykły dar do tworzenia genialnych utworów! Imperator disco polo zamyka usta hejterom https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/swietna-premiera-od-marcina-millera-boys-nie-ma-gwiazd-to-strzal-w-dziesiatke-i-nowy-hit-disco-polo-1575030896.jpg Disco-Polo.info

Świetna premiera od Marcina Millera (Boys) trafiła właśnie do sieci! "Nie ma gwiazd" to strzał w dziesiątkę i nowy hit disco polo?!


Autor: Goliat, 29 Listopad 2019  13:55
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Lider formacji Boys ma niezwykły dar do tworzenia genialnych utworów! Imperator disco polo zamyka usta hejterom

Świetna premiera od Marcina Millera (Boys) trafiła właśnie do sieci! "Nie ma gwiazd" to strzał w dziesiątkę i nowy hit disco polo?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Kordian zaśpiewał „Zawsze tam gdzie Ty” Lady Pank
  2. „To nie przyjaźń tylko miłość” wraca w nowej wersji. Zespół Demeters sięgnął po kultowy przebój disco polo
  3. Zespół WPADA W UCHO wraca po latach milczenia. Nowa piosenka „w klatce”! Zobacz przedpremierę!
Reklama

Marcin Miller - lider zespołu Boys określany jako imperator muzyki disco polo postanowił zamknąć usta wszystkim, którzy zarzucają, że muzyka disco polo już nie jest tak popularna, a utwory są słabe. Takie osoby mijają się z prawdą, a doskonałą odpowiedzią na to jest najnowszy teledysk formacji Boys pt. "Nie ma gwiazd".

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Album „Dance 2 Disco” już dostępny. Skolim i duet Dance 2 Disco prezentują 17 utworów w nowej wersji

ŚWIETNA PREMIERA MARCINA MILLERA (BOYS)

Fani Marcina Millera i spółki musieli dość długo czekać na nową propozycję od swojego ulubieńca. Ponad 6 miesięcy temu grupa Boys zaprezentowała teledysk do piosenki pt. "Choćbyś tęsknił". Czekać warto było, ponieważ nowa propozycja od imperatora disco polo jest niezwykle melodyjna i już po pierwszym przesłuchaniu wpada w ucho. 

Jak to zwykle bywa w przypadku produkcji Marcina Millera głównym tematem nowości jest miłość. Jak widać i słychać grupa Boys najlepiej się czuje w tym klimacie, a fani disco polo nie kryją swojego zachwytu nad nowością pt. "Nie ma gwiazd".

Odcinek pod tytułem jak w 3 minuty zamknąć usta hejterom Disco Polo, świetny kawałek! :D

Na prawdę super utwór :-) kolejny hit sie szykuje:) Marcin ciągle muzycznie zaskakuje pozytywnie :) pozdrawiam bardzo gorąco i tak trzymaj

Fantastyczny utwór Marcin trzyma ogromny poziom brawo.

Za niezwykle barwny i interesujący teledysk odpowiada przyjaciel Marcina Millera z firmy Allinteractive films - Marcin Załęski. W klipie nie brakuje pięknych i niezwykle urodziwych kobiet. Co ciekawe w nowym teledysku lider zespołu Boys tańczy i idzie mu całkiem dobrze. Widać, że doświadczenie nabyte w programie Taniec z Gwiazdami przydały się. Teledysk był nagrywany m.in. w Warszawie oraz w Ustroniu Morskim co zagwarantowało piękne widoki.

Całość prezentuje niezwykle wysokim poziom i z pewnością nowa produkcja od Marcina Millera i spółki mocno namiesza na rynku disco polo. Piosenka pt. "Nie ma gwiazd" to potencjalnie nowy hit disco polo, który lada moment podbije serca fanów i najważniejsze listy przebojów w naszym kraju.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Poważny zabieg na sercu gwiazdy disco polo! Junior wraca do zdrowia!

Zapraszamy Was do oglądania i oceny nowego działa od zespołu Boys i Marcina Millera.

 

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 29 Listopad 2019  13:55

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowa odsłona ”Cicha woda”! Edyta Jończyk pokazała, że potrafi zinterpretować klasykę na swój sposób
  2. Laura – „Spotkaliśmy się”. Nowy utwór artystki z mocnym przesłaniem dla kobiet
  3. Bayer Full zagra w Czartkach! Festyn z helikopterem, dinozaurem i muzyką disco polo
  4. Niespodzianka od Demeters – wielki hit disco polo „Tańczę z nim do rana” w zupełnie nowym wydaniu
  5. Kwestia 07 zaskakuje nowym utworem „Nieistotne”. To nie jest zwykła premiera
  6. „Nie liczę godzin i lat” powraca w stylu slap house – Mistrz Pierwszego Planu serwuje nowość na lato 2025
  7. „Nie zmieniaj się” podbija lato 2025 – nowa piosenka zespołu Avangarde z osobistym przesłaniem
  8. Zespół Mejk z letnią nowością „Zabujana”. Zobacz przedpremierę!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły