2019-12-23T13:00:00+01:00 Świat disco polo rządzi polskim YouTube! Zobaczcie ranking najpopularniejszych produkcji! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/swiat-disco-polo-rzadzi-polskim-youtube-1577051867.jpg

Świat disco polo rządzi polskim YouTube! Zobaczcie ranking najpopularniejszych produkcji!

Redakcja , 23 Grudzień 2019  13:00
Świat disco polo rządzi polskim YouTube! Zobaczcie ranking najpopularniejszych produkcji!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To ogromny sukces dla całego gatunku muzycznego jak i artystów, którzy znaleźli się na liście


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Muzyka disco polo to najpopularniejszy i najchętniej słuchany gatunek muzyczny w Polsce. Na potwierdzenia tych słów mamy niepodważalny dowód, który zamknie krytykom usta.

Zobacz również: Popularne wokalistki disco polo Szpilki zdradziły informacje o nowej produkcji! Zdążą wydać premierę jeszcze przed Świętami?!

Okres przedświąteczny to ogromny ruch w świecie disco polo. Premiera goni premierę. Cztery produkcje, które pojawiły się w ostatnim czasie szczególnie przypadły do gustu Polakom.

Nowość od Top Girls pt. "Poczuj jak bije serce", zespołu Effect "Bóg jeden wie", grupy Mig "Czemu tak jest" oraz od Miłego Pana pt. "Przyjaciele" pojawiły się na karcie czasu serwisu YouTube.

Oznacza to, że te cztery produkcje cieszą się największą popularnością w polskim internecie. Każda z tych propozycji zajmuje miejsce w pierwszej dwudziestce. Stan 22 grudnia o godzinie 23:00 pokazuje, że Topki zajmują drugie miejsce, Effect szóste, Mig dwunaste, a MiłyPan siedemnaste.

Ranking jest dość dynamiczny i zmiany mogą nastąpić w każdej chwili, ale sam fakt, że aż cztery produkcje disco polo znalazły się w tym rankingu oznacza, że muzyka disco polo cieszy się ogromną popularnością.

To ogromny sukces dla całego gatunku muzycznego jak i artystów, którzy znaleźli się na tej liście. 

Zobacz również: Radek Liszewski Weekend wykonał na żywo wielki rockowy przebój z repertuaru zespołu Lombard!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!
  2. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  3. Akcent, Boys i Classic! Historyczne spotkanie gigantów disco polo! Wiemy, co przygotowali artyści!
  4. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  5. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  6. Uwagę zwraca jej nowa fryzura i cudowne zgrabne nogi! Uwielbiana wokalistka disco polo za kierownicą zabytkowego auta!
  7. W sieci pojawiła się gorąca składanka hitów disco polo! To największe przeboje zespołu Kristars!
  8. Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami