Reklama
Polecamy


Reklama

Super duet w świecie disco polo! Prawdziwa muzyka taneczna w niezwykłej produkcji!

2019-08-27T18:00:00+02:00 Super duet w świecie disco polo! Prawdziwa muzyka taneczna w niezwykłej produkcji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/super-duet-w-swiecie-disco-polo-prawdziwa-muzyka-taneczna-w-niezwyklej-produkcji-1566919309.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół Diadem oraz Rezonans zaprezentowali utwór pt. "Sam na sam"!

Reklama

W świecie muzyki disco polo nie brakuje bardzo dobrych duetów. Boys z Bayer Full, Extazy z Top Girls, czy nowy duet Diadem i Rezonans. 

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Panowie postanowili zaszaleć i przygotować utwór, który jest utrzymany w klimacie prawdziwego i dobrego disco polo. Piosenka pt. "Sam na sam" jest odpowiedzią na różnego rodzaju zabiegi innych artystów, którzy łączą muzykę klubową i disco polo.

Tym razem Mariusz i spółka postanowili utrzymać wszystko w klasycznym brzmieniu disco polo. Łatwy tekst do zapamiętania gwarantuje, że piosenka na długo zapisze się w głowach fanów muzyki disco polo.

Koniecznie zobaczcie jak prezentuje się nowość od grupy Diadem i Rezonans.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.