Reklama
Polecamy


Reklama

Stroniła od blasku fleszy bo była w ciąży! Wokalistka disco polo urodziła! Zobaczcie zdjęcie!

2020-02-19T18:00:00+01:00 Stroniła od blasku fleszy bo była w ciąży! Wokalistka disco polo urodziła! Zobaczcie zdjęcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/zyciem-wokalistki-disco-polo-rzadzi-wyjatkowy-facet-1582030438.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/eva.basta
Reklama


Życie gwiazd

Chwilę, w której po raz pierwszy usłyszałam kwilenie naszego maluszka, uważam za najszczęśliwszą w życiu. Kocham bycie mamą – przyznała gwiazda

Reklama

W ostatnich tygodniach wokalistka disco polo unikała oficjalnych imprez i stroniła od blasku fleszy. Już wiadomo, jaki był powód jej tajemniczego zniknięcia. Gwiazda spodziewała się dziecka i pragnęła zachować ten fakt w tajemnicy aż do dnia porodu. Udało się to! 

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Syn artystki i jej męża Mariusza przyszedł na świat 7 lutego. – Chwilę, w której po raz pierwszy usłyszałam kwilenie naszego maluszka, uważam za najszczęśliwszą w życiu. Kocham bycie mamą – mówi nam podekscytowana Eva Basta.

Cześć! Jestem Nataniel :) Urodziłem się dzisiaj o 8:55 Życzę wszystkim miłego dnia <3 #narodziny #nataniel #noworodek #happy #synek

Chłopczyk urodził się o czasie. Mierzył 55 cm i ważył 3180 g. Dumni rodzice dali mu na imię Nataniel. – W języku hebrajskim oznacza ono „dar od Boga”. Chcieliśmy w ten sposób podziękować za cud narodzin naszego pierwszego potomka – podkreśla artystka.

Najbliższe tygodnie gwiazda disco polo poświęci opiece nad maleństwem.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  2. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!
  3. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.