Reklama
Polecamy


Reklama

Spotkanie tytanów muzyki disco polo! Ten rok należy do nich?!

2020-02-22T07:30:00+01:00 Spotkanie tytanów muzyki disco polo! Ten rok należy do nich?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/spotkanie-tytanow-disco-polo-na-szczycie-co-z-tego-wyniknie-1582220909.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Tych gwiazd nikomu nie trzeba przedstawiać! Dwóch najpopularniejszych artystów muzyki disco polo spotkało się w restautacji

Reklama

Marcin Miller z zespołu Boys i Jerzy Szuj z formacji Jorrgus spotkali się w restauracji. Czyżby omawiali i planowali nowy duet w ich wykonaniu? Artyści wpisali się na dobre w kanon muzyki tanecznej dzięki swoim genialnym produkcjom.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Nie ma fana disco polo, który nie znałby takich przebojów grupy Boys, jak „Jesteś szalona” , „Najpiękniejsza dziewczyno” bądź też „Niech żyje wolność”. Każdy miłośnik zna te kawałki. Podobnie jest w przypadku zespołu Jorrgus, którego liderem i wokalistą jest Jerzy Szuj. Formacja zasłynęła takimi piosenkami, jak „Będziesz moja” , „Oddam Ci serce” i „Twój jeden szept”.

Wokaliści tych zespołów ostatnio spotkali się w restauracji. Myślicie, że to oznacza w świecie disco polo nowy duet? 

Marcin Miller z zespołu Boys i Jerzy Szuj z grupy Jorrgus mają bardzo charakterystyczne barwy głosu co udowodnili we wspólnej produkcji pt. "Nasza muzyka".

Może ich kolejne wspólne dzieło przeszłoby również do historii? Jak uważacie? Będzie nowy duet tytanów disco polo?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!
  3. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.