Reklama


Reklama

Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

2020-09-14T15:30:00+02:00 Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/spektakularny-wystep-czadomana-do-lez-wzruszyl-publicznosc-i-jury-1600006480.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Polsat.pl
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor disco polo wzruszył tysiące fanów! Artysta zaskoczył ich niewyobrażalnie emocjonalnym wykonaniem! Od jury otrzymał brawa na stojąco!

Reklama

Niezaprzeczalnie cechą prawdziwego Artysty jest fantastyczny głos, którym oczarowuje się publiczność. Śpiewanie wbrew pozorom nie jest wcale takie proste. Wymaga wielu treningów, przygotowań, aby dojść do perfekcji. Ten Artysta udowodnił, jak wielki ma talent i dokonał spektakularnej rzeczy!

Zobacz również: Zabawa u sąsiada hitem disco polo?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów nową produkcją!

Paweł Dudek, doskonale znany jako Czadoman, jest uczestnikiem 13 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W ostatnim odcinku wykonał utwór “Jolka Jolka” z repertuaru Budki Suflera i wcielił się w Felicjana Andrzejczaka. To, co zadziało się tamtego wieczoru podczas jego wykonania, przeszło wszelkie oczekiwania. Zaniemówiła zarówno publiczność, jak i jury. Po występie otrzymał owacje na stojąco.

Oglądając jego występ mieliśmy ciarki na całym ciele. Czadoman tak doskonale wcielił się w postać wokalisty, że chwilami mieliśmy wątpliwości, czy śpiewa on, czy właściwy wykonawca. Tym spektakularnym występem Paweł Dudek wygrał odcinek i zdobył 10 tys. złotych, które przekazał na Dom Dziecka w Świebodzinie. Jesteśmy oczarowani jego występem oraz gestem dobroczynnym Artysty.

Pawłowi gratulujemy wspaniałego występu i życzymy kolejnych takich sukcesów. Jeśli jeszcze nie widzieliście jego występu, to link znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!
  2. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
  3. Zmysłowa sesja gwiazdy disco polo. Jej odważny dekolt budzi kontrowersje?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.