Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir zarobi kupę kasy! Zobacz ile!

2018-03-10T08:55:00+01:00 Sławomir zarobi kupę kasy! Zobacz ile! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/slawomir-zarobi-kupe-kasy-zobacz-ile-2-1520546805.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Sławomir
Reklama


Życie gwiazd

Kariera Sławomira nabiera tempa, a przy okazji zarabia bardzo dobre pieniądze!

Reklama

Sławomir to niewątpliwe gwiazda muzyki tanecznej ostatnich miesięcy. Po dużym sukcesie Sylwestrowej zabawy telewizja publiczna postanowiła kontynuować współpracę z Zapałą.

Twórca hitu "Miłość w Zakopanem" będzie gospodarzem nowego muzycznego show pt. "Big Music Quiz". 

Za prowadzanie programu Sławomir zgarnie bardzo duże pieniądze. Według Super Expressu zarobi prawie pół miliona za cztery miesiące pracy. Taka stawka gwarantuje mu, że jest jednym z najlepiej opłacanych celebrytów telewizji.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  3. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.