Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir - Ty mała znów zarosłaś | Mega premiera | Większy hit niż "Miłość w Zakopanem"?!

2018-03-19T20:05:00+01:00 Sławomir - Ty mała znów zarosłaś | Mega premiera | Większy hit niż "Miłość w Zakopanem"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/slawomir-ty-mala-znow-zaroslas-mega-premiera-wiekszy-hit-niz-milosc-w-zakopanem-1521486532.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie najnowszy teledysk Sławomira pt. "Ty mała znów zarosłaś"

Reklama

Stało się! Po hitowym numerze pt. "Miłość w Zakopanem" przyszedł czas na nowy teledysk, który powstał do piosenki pt. "Ty mała znów zarosłaś".

Nowy klip został wydany z okazji urodzin wokalisty. Piosenka z dość dwuznacznym tekstem z pewnością rozbudzi wyobraźnię wielu fanów twórczości Sławomira. W klipie oprócz całego zespołu zobaczymy również piękne górskie widoki. 

Czy nowość okaże się większym hitem niż utwór pt. "Miłość w Zakopanem"? Oceńcie sami. Czekamy na Wasze komentarze!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  2. Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!
  3. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.