Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir Świerzyński skandalistą! Czemu chciał być politykiem, kto go molestował i jak uwolnił syna z rąk porywaczy | VIDEO

2018-04-14T14:36:00+02:00 Sławomir Świerzyński skandalistą! Czemu chciał być politykiem, kto go molestował i jak uwolnił syna z rąk porywaczy | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/slawomir-swierzynski-skandalista-czemu-chcial-byc-politykiem-kto-go-molestowal-i-jak-uwolnil-syna-z-rak-porywaczy-video-1523709373.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Gościem najbliższego odcinka programu Skandaliści będzie człowiek, nazywany Cesarzem Disco Polo, czyli Sławomir Świerzyński lider grupy Bayer Full

Reklama

Już dziś na antenie telewizji Polsat News zobaczymy Sławomira Świerzyńskiego, lidera formacji Bayer Full, który pojawi się w programie Skandaliście.

Już dziś dowiemy się jaka jest prawda o disco polo i jakie bogactwo drzemie w tej branży. Dlaczego Sławomir Świerzyński chciał zostać politykiem. 

Zostanie również poruszony wrażliwy temat jakim jest molestowanie oraz jak udało się liderowi formacji Bayer Full uwolnić syna z rąk porywacza.

Zapowiada się bardzo gorący odcinek Skandalistów.

(włącz dźwięk)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!
  2. Czuły gest Zenka Martyniuka! Król disco polo uszczęśliwił swoją żonę Danusię!
  3. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.