2020-09-22T17:08:00+02:00 Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodzian https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/co-zrobil-dla-rodziny-1600690478.jpg

Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

Redakcja , 22 Wrzesień 2020  17:08
Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull
Reklama

Artysta znakomicie spełnia się w roli pełnego życia, pomysłowego taty i dziadka. – Ostatnio zorganizowaliśmy przejazd konnymi bryczkami

Reklama

Nawet w dobie koronawirusa, można mieć urozmaicone wakacje. – Na początku lipca usiadłem z moimi dzieciakami i ustaliłem harmonogram urlopowy, uwzględniający nas wszystkich – wyjaśnia w rozmowie z „Na żywo” Sławomir Świerzyński i dodaje, że przez ostatnie tygodnie konsekwentnie realizuje go wraz z rodziną:

Zobacz również: Gwiazda disco polo wzięła udział w namiętnej sesji na stole. Uwagę zwracają SZPILKI!

„Wiadomo, że są weekendy, kiedy Bayer Full gra koncerty. Ale bywają również takie, które spędzamy z najbliższymi”. Wtedy artysta znakomicie spełnia się w roli pełnego życia, pomysłowego taty i dziadka. – Ostatnio zorganizowaliśmy przejazd konnymi bryczkami dla szóstki moich wnuków. Po nim był obiad, pływanie jachtem i rodzinny mecz piłki nożnej – opowiada. Na boisku zawodników nie brakowało, bo w zabawie uczestniczyli wokalista, jego córka Nikola z mężem oraz synowie Sebastian i Damian z żonami.

– Maluchy bawiły się świetnie. Kolejne weekendy zapowiadają się równie atrakcyjnie, bo planujemy m.in. rejs do Kępy Polskiej – zdradza gwiazdor.

Udane wojaże sprawiają, że piosenkarz jest w świetnej formie. Fani artysty mieli szansę ocenić to, choćby w czasie koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. – W Mrągowie świetnie się bawiliśmy, śpiewając dla publiczności. Już nie możemy się doczekać kolejnych występów – mówi.

Jednak nawet w czasie, gdy jest w domu, artysta nie zapomina o miłośnikach muzyki rozrywkowej. – Przygotowujemy dla was nie lada gratkę. Wkrótce premiery moich piosenek „Wierzę w anioły” oraz „Ona mnie kocha bezobjawowo” – zdradza nam gwiazdor. Oba utwory będą nawiązywały do obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Sławomir Świerzyński jest przekonany, że fani szybko je pokochają.

Zobacz również: Wzruszające fotki Magdaleny Narożnej z córką! Gwiazda disco polo otoczyła Ją wielką miłością!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Nowy program disco polo na 10-lecie Polo TV! Gospodarzami programu znani prezenterzy!
  2. Tajemniczy wokalista disco polo chce skraść serca fanek! Wygląda jak ideał mężczyzny?! Posłuchajcie jak śpiewa!
  3. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  4. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama