2021-08-26T09:45:00+02:00 Sławomir Świerzyński - Bayer Full przypomniał wielki przebój disco polo z początków swojej twórczości https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-przypomnial-wielki-przeboj-disco-polo-z-poczatkow-swojej-tworczosci-w-latach-90-tych-nucila-go-cala-polskajpg.jpg

Sławomir Świerzyński - Bayer Full przypomniał wielki przebój disco polo z początków swojej twórczości! W latach 90-tych nuciła go cała Polska!

Redakcja , 26 Sierpień 2021  09:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sławomir Świerzyński - Bayer Full przypomniał wielki przebój disco polo z początków swojej twórczości! W latach 90-tych nuciła go cała Polska!
Źródło zdjęć: fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Gwiazdor disco polo - Sławomir Świerzyński Bayer Full - podczas koncertu wykonał wielki hit z początków swojej działalności

Reklama

Słynna piosenka ukazała się na kasecie “Wszyscy Polacy”, która wydana została w 1995 roku!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!

Czasami miło jest wrócić pamięcią do wielkich hitów disco polo z lat 90-tych. Ich specyficzny klimat pozostał w pamięci wielu fanów, którzy do dziś wspominają te kawałki z łezką w oku!

Bayer Full to legendarny zespół disco polo, który na swoim koncie ma niezliczoną ilość hitów. Niezwykle melodyjne brzmienie formacji pokochała cała Polska, która do dziś nuci takie przeboje jak: “Wszyscy Polacy”, “Majteczki w kropeczki”, czy “Blondyneczka”.

Reklama

Bayer Full bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo. Duża w tym zasługa charyzmatycznego lidera grupy, Sławomira Świerzyńskiego, który swoim talentem wokalnym zachwyca fanów od ponad 30 lat!

Uwielbiany zespół disco polo przez wszystkie lata swojej kariery ani na chwilę nie zwalniał tempa. Bayer Full regularnie wypuszcza do sieci nowe kawałki, gra koncerty w kraju, jak i za granicą, oraz jest częstym gościem w wielu popularnych mediach!

Sławomir Świerzyński wraz ze swoim zespołem Bayer Full po raz kolejny gościł na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki, która tym razem zawitała do Chełma. Ceniony artysta disco polo zaprezentował publiczności kilka swoich największych przebojów. Wokalista postanowił przy tym zaskoczyć swoich fanów!

Reklama

Gwiazdor disco polo podczas koncertu wykonał wielki hit z początków swojej działalności! Mowa o kawałku “Cyganka Janeczka”, który ukazał się na kasecie “Wszyscy Polacy” w roku 1995! Tego nikt się nie spodziewał!

Bayer Full zaprezentował słynny utwór w oryginalnej aranżacji z lat 90-tych! Fani disco polo uronili łezkę. Dziś mało który zespół wykonuje swoje przeboje w niezmienionej wersji. “Cyganka Janeczka” ma swój specyficzny klimat, którego nie trzeba poprawiać!

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Cyganka Janeczka (Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm 2021)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  2. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  3. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  4. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  5. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  6. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  7. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  8. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami