2024-03-16T08:30:00+01:00 Sławomir Świerzyński żyje jak król?! Tego mogą fani nie wiedzieć. Ma jacht, dom jak z bajki i stadninie Luksus na fali i w stajni! Poznaj życie Sławomira Świerzyńskiego, lidera Bayer Full: luksusowa posiadłość, jacht, stadnina koni i wyjątkowa kolekcja https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski---krolewskie-zycie-lidera-bayer-full-ma-jacht-i-stadninie-konijpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński żyje jak król?! Tego mogą fani nie wiedzieć. Ma jacht, dom jak z bajki i stadninie koni! A to nie wszystko!


Luksus na fali i w stajni! Poznaj życie Sławomira Świerzyńskiego, lidera Bayer Full: luksusowa posiadłość, jacht, stadnina koni i wyjątkowa kolekcja

Autor: Adam Begier, 16 Marzec 2024  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/bayerfull/
Sławomir Świerzyński żyje jak król?! Tego mogą fani nie wiedzieć. Ma jacht, dom jak z bajki i stadninie koni! A to nie wszystko!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
 2. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
 3. Robson W wraca z nowym hitem! "Dawaj Dawaj Mała" podbije wakacje 2024
Reklama

  W świecie muzyki disco polo jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk jest Sławomir Świerzyński, lider legendarnej grupy Bayer Full. Od ponad czterech dekad Świerzyński bryluje na scenie, odnosząc sukcesy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Znany jest nie tylko z muzycznych hitów, ale również z zamiłowania do życia pełnego luksusów.

  Dom jak z Bajki – Posiadłość Sławomira Świerzyńskiego

  Sławomir Świerzyński urodził się w 1961 roku w Gostyninie, a już w 1984 roku założył Bayer Full, zespół, który stał się ikoną polskiej sceny disco polo. Sprzedaż płyt i popularność jego utworów otworzyły mu drzwi do imponującej kariery, także poza granicami kraju, w tym w Chinach. Dziś, jako 62-letni artysta, Świerzyński jest właścicielem okazałej posiadłości na Mazowszu. Jego dom, zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie, mieści nie tylko przestronne pokoje mieszkalne, ale również studio nagraniowe, które jest równocześnie biurem i miejscem, gdzie powstają muzyczne hity. Domowa kolekcja płyt i nagród świadczy o bogatej karierze artysty.

  Luksus na Fali i w Stajni

  Interesującym elementem posiadłości jest trzypokładowy jacht "Seniorita", który Świerzyński sprowadził ze Stanów Zjednoczonych. Ten luksusowy statek jest dowodem na nietuzinkowe zainteresowania gwiazdora. Kolejnym hobby Świerzyńskiego są konie. Jego pasja przełożyła się na założenie własnej stadniny, a także imponującej kolekcji dorożek. Te ostatnie są nie tylko ozdobą, ale również źródłem dodatkowego dochodu, ponieważ artysta prowadzi ich wypożyczalnię.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Świerzyński, mimo swojego bogactwa i otwartej postawy, zawsze kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo swojej rodziny. Z żoną Renatą doczekał się trójki dzieci. Niestety, w 2005 roku doszło do dramatycznego wydarzenia – porwania syna artysty, co stało się dla Świerzyńskiego przestrogą i skłoniło do zwiększenia ostrożności w kwestii prywatności.

  Muzyka i Praca – Siła Napędowa Świerzyńskiego

  Pomimo luksusowego stylu życia, Sławomir Świerzyński nie zwalnia tempa. Jego zaangażowanie w muzykę pozostaje niezmiennie wysokie. Za każdy koncert artysta otrzymuje honorarium w wysokości 20-25 tysięcy złotych, co świadczy o niesłabnącej popularności Bayer Full. Dodatkowo, Świerzyński jest właścicielem dwóch samochodów – ZX Grand Tiger i Fiat Scudo, które służą mu zarówno do codziennych potrzeb, jak i do podróży koncertowych.

  Życie Sławomira Świerzyńskiego jest fascynującym połączeniem pasji muzycznej, miłości do luksusu i troski o rodzinę. Jego historia pokazuje, jak marzenia o wielkiej karierze mogą się spełnić, a sukces w branży muzycznej może otworzyć drzwi do świata pełnego możliwości.

  Zobacz również: Ogień na scenie! Gwiazdor disco polo Kamil Kossakowski zrobił wielkie show! Ten koncert DiscoBoys zapamiętają na długo VIDEO

  Reklama

  Bayer Full - Arrivederci

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  2. Pilnie oddam gruz! Gwiazdy disco polo Daj to Głośniej podbijają Tym sieć! Fani "To najlepszy tytuł"
  3. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
  4. Wielki przebój "Bania u Cygana"podbija na nowo sieć! Wszystko dzięki producentom Thrill i Hazel. To będzie przebój lata?!
  5. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  6. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
  7. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
  8. Szaleństwo na Koncercie Andre w miejscowości Mikstat! Tłumy i wielki tort! Zobaczcie zdjęcia i video!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie