2024-01-02T22:18:00+01:00 Sławomir i Kajra zaśpiewali swój najnowszy singiel pt. "Kolorowy film" na Sylwestrze w Zakopanem! "Kolorowy film" - nowy singiel Sławomira i Kajry z Sylwestra w Zakopanem. Zobacz, jak zachwycili tysiące fanów i miliony przed TV https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-i-kajra-zaspiewali-swoj-najnowszy-singiel-pt-kolorowy-film-na-sylwestrze-w-zakopanem-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir i Kajra zaśpiewali swój najnowszy singiel pt. "Kolorowy film" na Sylwestrze w Zakopanem! | VIDEO


"Kolorowy film" - nowy singiel Sławomira i Kajry z Sylwestra w Zakopanem. Zobacz, jak zachwycili tysiące fanów i miliony przed TV

Autor: Adam Begier, 02 Styczeń 2024  22:18
Źródło zdjęć: AKPA
Sławomir i Kajra zaśpiewali swój najnowszy singiel pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 2. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 3. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!

  W magiczną, zimową noc Sylwestra, na tle malowniczego Zakopanego, Sławomir i Kajra zaprezentowali światu swoje najnowsze dzieło muzyczne. Singiel o tytule "Kolorowy film" miał swoją premierę podczas Sylwestra z Dwójką, gromadząc przed sceną tysiące wiernych fanów i miliony widzów przed telewizorami. W tym artykule przybliżymy Wam kulisy tego wydarzenia oraz szczegóły dotyczące samej piosenki.

  Zakopane – Scena dla Gwiazd wielkiego formatu!

  Sylwester w Zakopanem od lat przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, tworząc niezapomnianą atmosferę świętowania. W tym roku, na scenie obok takich artystów jak Sławomir i Kajra, wystąpili również inni znani wykonawcy, co dodatkowo podgrzało emocje zgromadzonej publiczności. Wyjątkowe położenie Zakopanego, otoczonego malowniczymi górami, stanowi idealne tło dla tego rodzaju wydarzeń.

  "Kolorowy Film" – Nowy Hit?

  Singiel "Kolorowy film" to połączenie charakterystycznego dla Sławomira rockowego brzmienia z subtelnymi, popowymi akcentami Kajry. Utwór od pierwszych sekund zyskał uznanie fanów, którzy zgromadzili się pod sceną. Piosenka, będąca mieszanką dynamicznych riffów gitary i chwytliwej melodii, szybko wpada w ucho, sugerując, że może stać się kolejnym hitem na polskiej scenie muzycznej.

  Tekst utworu, będący poetycką podróżą przez barwne wspomnienia i emocje, dodaje piosence głębi i uniwersalności. Czy "Kolorowy film" okaże się przebojem na miarę poprzednich hitów Sławomira? Czas pokaże, jednak pierwsze reakcje publiczności są więcej niż obiecujące.

  Premiera "Kolorowego filmu" w Zakopanem to z pewnością jeden z najważniejszych momentów muzycznych tego Sylwestra. Z jednej strony pokazuje, jak ważna w polskiej kulturze jest muzyka i jak potrafi ona łączyć ludzi. Z drugiej – jest dowodem na to, że polska scena muzyczna ciągle się rozwija, oferując fanom różnorodność gatunkową i artystyczną.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  2. Co za ciało! To najbardziej HOT kobieta w disco polo? Emila Klicka rozpala na zdjęciach! Opadną Wam szczęki!
  3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!
  4. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  5. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  6. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
  7. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
  8. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie