2023-02-04T06:30:00+01:00 Skolim stworzy duet z zagraniczną gwiazdą?! Już teraz uczy się języka! Wiemy, co planuje! Podbije rynek Skolim zdradza swoje plany na przyszłość! Król latino chce podbić zagraniczny rynek? https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-zdradza-swoje-plany-na-przyszlosc-krol-latino-chce-podbic-zagraniczny-rynekjpg.jpg

Skolim stworzy duet z zagraniczną gwiazdą?! Już teraz uczy się języka! Wiemy, co planuje! Podbije rynek światowy?!

Autor: Adam Begier , 04 Luty 2023  06:30
Skolim stworzy duet z zagraniczną gwiazdą?! Już teraz uczy się języka! Wiemy, co planuje! Podbije rynek światowy?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Skolim zdradza swoje plany na przyszłość! Król latino chce podbić zagraniczny rynek?Reklama

  Reklama

  Konrad Skolimowski z ambitnymi planami muzycznymi na przyszłość. Artysta, który podbił w 2022 roku muzyczną branżę utworem „Wyglądasz idealnie” nie zwalnia tempa i ma ambitne plany na przyszłość. Konrad „Skolim” Skolimowski nazywany przez słuchaczy królem latino wciąż jest uznawany za najpopularniejszego twórcę muzyki tanecznej. Jego najnowsza premiera „Nie dzwoń do mnie mała” okazała się wielkim hitem, ponieważ w sieci odtworzono ją już ponad 21 mln razy. Wokalista gościł ostatnio na antenie radia VOX FM, gdzie zdradził swoje niezwykle ambitne plany na przyszłość.

  Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo! Marlena Sztando z zespołu Szpilki podgrzewa atmosferę

  SKOLIM WYRUSZA NA PODBÓJ ZAGRANICZNEGO RYNKU?

  W programie Przemka Sasowskiego na antenie VOX FM, Konrad Skolimowski ujawnił kilka szczegółów, związanych z dalszą karierą. Ponadto artysta w rozmowie z prezenterem  oznajmił, że jego przebój – „Wyglądasz idealnie” nie tylko rozprzestrzenia się jak viral, ale jest fenomenem każdej imprezy, nawet takiej jaką jest wesele, a on sam dostaje materiały video z fragmentami wspomnianej piosenki, granej również jako pierwszy taniec pary młodej.

  Konrad w rozmowie z Pawłem Doncbachem zdradził, że jest bardzo otwarty na duety a także podkreślił, że po sukcesie swojego hitu odzywają się do niego ludzie związani z innym gatunkiem muzycznym m.in. hip-hopem czy popu. Na antenie radia VOX FM, Skolim powiedział:

  Reklama

  Odzywają się do mnie ludzie z hip-hopu, odzywają się do mnie ludzie z popu. To się klei, bo ja jestem jedną nogą tu, jedną tu (…) Burak Yeter się nawet odzywał (przyp.red. – znany z przeboju „Tuesday”), także nie no niesamowite rzeczy.

  Z wywiadu wynika, że artysta ma naprawdę ambitne plany i zamierza je w stu procentach zrealizować. Artysta ma wiele marzeń, lecz jednym z nich jest robienie duetów z twórcami zza granicy.

  Tak jak mówiłem, moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest robić duety z ludźmi zza granicy. Ja sam też uczę się obcego języka. Teraz bardzo go szlifuję – espaniol, także otwieram się na to i uważam, że jak ruszę to na pełnej.

  Okazuje się, że ten skromny artysta swój wielki talent chce promować także za granicami naszego kraju. Czy usłyszymy przebój „Wyglądasz idealnie” w wersji hiszpańskiej, którą przygotuje sam Skolim? Czy Konradowi uda się podbić zagraniczny rynek muzyczny?

  Z całego serca, w imieniu redakcji disco-polo.info życzymy Konradowi realizacji marzeń i podbicia zagranicznego rynku.

  Reklama

  SKOLIM - Nie Dzwoń do Mnie Mała

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Tymiński - Raider wzrusza akustyczną wersją hitu 'Była Piękna' | VIDEO
  2. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  3. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  4. Co było grane Disco Polo Music?
  5. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  6. Gwiazdor disco polo pokazał tatę! Był obecny na jego ostatnim koncercie!
  7. Klaudia Zielińska w studio z Detmim! Mamy przedpremierę! Posłuchaj jako pierwszy!
  8. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie