2023-09-26T15:40:00+02:00 Skolim i Marcin Miller zaśpiewali wspólnie wielki hit zespołu Milano pt. "O Tobie kochana" Skolim i Marcin Miller odświeżają hit Milano "O Tobie kochana"! Młody gwiazdor łączy siły z legendą disco polo, tworząc unikatowy duet https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-i-marcin-miller-zaspiewali-wspolnie-wielki-hit-zespolu-milano-pt-o-tobie-kochanajpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim i Marcin Miller zaśpiewali wspólnie wielki hit zespołu Milano pt. "O Tobie kochana"


Skolim i Marcin Miller odświeżają hit Milano "O Tobie kochana"! Młody gwiazdor łączy siły z legendą disco polo, tworząc unikatowy duet

Autor: Adam Begier, 26 Wrzesień 2023  15:40
Źródło zdjęć: Vox FM
Skolim i Marcin Miller zaśpiewali wspólnie wielki hit zespołu Milano pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!
 2. Jagoda zaskakuje nowym hitem! "Mam plan" już wkrótce – zobacz fragment teledysku!
 3. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
Reklama

  Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby Marcin Millera, ikony muzyki disco polo, którego barwna kariera i niezapomniane przeboje zapisane są złotymi zgłoskami w historii rodzimej sceny muzycznej. Z drugiej strony mamy Skolima, młodego gwiazdora muzyki tanecznej, którego świeżość i nowatorskie brzmienie zdobywają serca słuchaczy w każdym zakątku kraju. Co jednak się stanie, gdy te dwie postaci spotkają się w jednym studiu i połączą siły, aby odświeżyć jedną z największych klasyków disco polo? Otóż, magia!

  "O Tobie kochana" hit Milano na żywo!

  Wizyta Skolima i Marcina Millera w studio radia Vox FM była z pewnością jednym z tych momentów, który zapadnie w pamięci fanów na długie lata. Panowie postanowili zaśpiewać wspólnie kultowy hit zespołu Milano – "O Tobie kochana". Ten kawałek to prawdziwa perła w koronie muzyki tanecznej, a jego odświeżona wersja w wykonaniu tego niezwykłego duetu to prawdziwa uczta dla uszu.

  Skolim, młody, ale już bardzo doświadczony artysta, przez ostatnie niemal dwa lata zdobywał słuchaczy swoimi energetycznymi i chwytliwymi przebojami. Jego muzyka, pełna młodzieńczej energii i nowoczesnego brzmienia, zyskała szerokie grono fanów, a Skolim stał się jednym z najjaśniejszych gwiazdorów na polskim firmamencie muzycznym.

  Z kolei Marcin Miller to prawdziwa legenda disco polo. Jego głos i charyzma są znane każdemu Polakowi, a kawałki, które wydał na przestrzeni lat, są nieodłącznym elementem każdej imprezy i stanowią ważny fragment kultury muzycznej w Polsce. Spotkanie tych dwóch artystów to spotkanie doświadczenia i młodości, tradycji i nowoczesności.

  Wspólne wykonanie "O Tobie kochana" przez Skolima i Marcina Millera to pełne emocji i energii przedstawienie, które łączy w sobie najlepsze cechy obu artystów. Ożywione brzmienie Skolima doskonale komponuje się z doświadczeniem i głębią głosu Millera, tworząc unikatowe doświadczenie muzyczne, które z pewnością będzie echem odbijać się w sercach fanów.

  Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie posłuchajcie odświeżonej wersji "O Tobie kochana" w wykonaniu Skolima i Marcina Millera. To prawdziwy muzyczny rarytas, który z pewnością dostarczy Wam mnóstwo pozytywnych emocji i energii na cały dzień!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO
  2. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!
  3. Zajrzyj do luksusowej posiadłości Skolima! Jak mieszka Król latino? Ten widok robi wrażenie!
  4. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
  5. Zespół Classic zaskakuje nowym utworem "To dla Was"! Zobacz niesamowity teledysk pełen emocji!
  6. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  7. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  8. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie