2021-05-18T10:17:00+02:00 Skazani na sukces?! Gwiazdy disco polo wydały właśnie premierę pt. "Na szczyt". Brzmi rewelacyjnie! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-premiera-disco-polo-tak-sie-swietuje-jubileuszjpg.jpg

Skazani na sukces?! Gwiazdy disco polo wydały właśnie premierę pt. "Na szczyt". Brzmi rewelacyjnie!

Redakcja , 18 Maj 2021  10:17
Skazani na sukces?! Gwiazdy disco polo wydały właśnie premierę pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czy to właśnie ta produkcja zagwarantuj wielki sukces znanej grupie disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Fani przypuszczają, że najnowszy klip chłopaków po raz kolejny wyniesie ich “Na szczyt” disco polo!

Zobacz również: Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO

Zdaniem fanów to jeden z najlepszych zespołów disco polo. Świadczą o tym nie tylko miliony wyświetleń ich produkcji na YouTube, ale także i spora liczba hitów, które nuci cała discopolowa Polska!

Reklama

GWIAZDY DISCO POLO NIE SPOCZYWAJĄ NA LAURACH

Soleo to uwielbiany przez fanów zespół, który od ponad 10 lat nieprzerwanie króluje na scenie disco polo. Takie przeboje jak “Słodko słodka”, “Ania i Hania”, czy “Kocham blondynki” weszły już na stałe do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Artyści nie spoczywają na laurach, i serwują swoim sympatykom kolejne muzyczne danie! Oj będzie gorąco!

W sieci pojawił się właśnie najnowszy klip Soleo o tytule “Na szczyt”. Fani twierdzą, że tytuł utworu jest zupełnie nieprzypadkowy, bowiem kawałek ma spore szanse, by mocno namieszać w disco polo!

TUTUŁ PIOSENKI "NA SZCZYT" NIE JEST PRZYPADKOWY 

To wielki dzień dla tysięcy fanów popularnego zespołu disco polo! Soleo od kilku tygodni zapowiadał premierę swojego najnowszego teledysku, i obietnice wreszcie się spełniły! Utwór “Na szczyt”, to kolejna niezwykle energetyczna bomba muzyczna w karierze chłopaków. Sympatycy zespołu obstawiają, że kawałek będzie przebojem niejednej nadmorskiej dyskoteki, wszak wakacje już za pasem! Przy tym kawałku nogi same rwą się do tańca!

Soleo po raz kolejny pomyślał też o miłośnikach pięknych kobiet. Cóż bowiem znaczyłby teledysk disco polo bez urodziwych pań! A tych w klipie nie zabrakło. O niezwykłą oprawę taneczną zadbały powiem śliczne dziewczyny z formacji Maraquja! Fani już dawno nie widzieli tyle piękna w jednym klipie!

Reklama

WIELKI JUBILEUSZ GWIAZD DISCO POLO

Soleo świętuje w tym roku 10-lecie swojego istnienia. Fani przypuszczają, ze najnowszy klip po raz kolejny wyniesie chłopaków “Na szczyt”. Przecież są tego warci!

Zobacz również: Nowe wcielenie znanego gwiazdora disco polo! Karol Zawrotniak Defis zaskoczył wszystkich wyjątkową stylizacją!

Reklama

SOLEO - Na Szczyt

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: SOLEO - Na Szczyt
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  2. Gwiazda disco polo Sylwia Morcinek Weź nie Pytaj na wyciągnięcie ręki! Urocza gwiazda disco polo wystawiła na aukcję wyjątkową ofertę!
  3. Nowe wcielenie znanego gwiazdora disco polo! Karol Zawrotniak Defis zaskoczył wszystkich wyjątkową stylizacją!
  4. PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!
  5. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  6. Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO
  7. Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'
  8. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami