Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal! Zespół Akcent i Exaited okradzeni?! Sprawa skończy się w sądzie?!

2018-06-23T07:30:00+02:00 Skandal! Zespół Akcent i Exaited okradzeni?! Sprawa skończy się w sądzie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/skandal-zespol-akcent-i-exaited-okradzeni-sprawa-skonczy-sie-w-sadzie-1529693441.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Cała sytuacja dotyczy piosenki pt. "W sercu mi graj"!

Reklama

Jeden z największych hitów disco polo od formacji Akcent i Exatied pt."W sercu mi graj" od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W 2013 roku to właśnie ten utwór podbijał listy przebojów. 

Dwa lata po premierze w Polsce utwór pojawił się na YouTube w wersji węgierskiej, za którą odpowiadała zespół Hencsy. Mimo, że polscy twórcy wiedzieli o plagiacie postanowili nie reagować. Sytuacja ostatnio dość mocno się zmieniła.

W pewnym momencie Agnieszka Drewnicka i Tomasz Siodorku z zespołu Exaited otrzymali informację o zablokowaniu praw autorskich. Węgrzy postanowili przypisać sobie prawa autorskie utworu pt. "W sercu mi graj". Co za tym idzie cały zarobek z wyświetlania reklam lądował na koncie Węgrów.

Jak podał serwis PolskieDisco zespół zgłosił sprawę do odpowiednich służby. Czy sprawa została skierowana do sądu? Jakie będą konsekwencje tego czynu Węgrów poinformujemy Was już niebawem.

Jak myślicie co powinien zrobić Polski duet wobec działań Węgrów? Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!
  2. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!
  3. Gorąca premiera disco polo od Loverboy'a! Ten hit będzie śpiewać cała Polska!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.