Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-05-14T16:02:00+02:00 Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/siostry-godlewskie-wspieraja-justyne-zyle-stanowcza-reakcja-na-facebooku-1526300607.jpg
Reklama

Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku!

Redakcja , 14 Maj 2018  16:02
Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Siostry Godlewskie
Reklama

Temat sesji zdjęciowej Justyny Żyły dla magazynu Playboy to gorący temat ostatnich dni. Głos zabrały również siostry Godlewskie! O co chodzi?

Reklama

Siostry Godlewskie wbrew pozorom są częścią świata disco polo. Przez wzgląd na ten fakt ochoczo śledzimy co się dzieje u autorek utworu „Tak to my”, które zazwyczaj chętnie komentują różne sytuacje. Tak też wydarzyło się tym razem.

Sprawą, którą media rozrywkowe żyją od kilku dni jest sesja zdjęciowa Justyny Żyły, żony polskiego skoczka, Piotra Żyły dla magazynu Playboy. Głośna w ciągu kilku ostatnich miesięcy afera związana ze wspomnianym małżeństwem jest obiektem zainteresowania mediów. Po publikacji wspomnianej sesji w magazynie Playboy opinie odnośnie posunięcia żony skoczka narciarskiego są podzielone. W tej sytuacji nie mogło zabraknąć opinii sióstr Godlewskich. Co napisały?

„Jeśli @justynazyla rozebrała się dla sesji w Playboy to jest to jej sprawa . Sama przechodzilam przez piekło gdy dowiedziałam się o zdradzie parnera z ,ktorym mam dziecko, każda samotna mama wie ile trudności i przez jak głębokie morze rozpaczy upokorzenia walki samej ze sobą musimy przepłynąć by wreszcie postawić kotwice na lądzie o nazwie WŁASNE JA . Jej życie jej sprawa , irytujący staje się temat osób ,które wciąż z subtelna nagością maja problem , może wreszcie czas odkryć swoją sile ! sile Kobiecości! Bo jesteśmy jak tytan ! Nic nas nie złamie ! Justynka jestem z Tobą […]”

Ten długi post jest intensywnie komentowany przez fanów sióstr. A Wy, co sądzicie? Czy dobrze, że Godlewskie zaangażowały się w obronę żony polskiego skoczka?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miliony wpadły na konto gwiazdorów disco polo. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
  2. Fani zbierają szczęki z podłogi! Kuszące i piękne nogi gwiazdy disco polo przepustką do kariery?!
  3. Wielki hit grupy Classic w całkiem nowej odsłonie! To prawdziwy hit disco polo na lata?!
  4. Niecodzienne oblicze gwiazdora disco polo! Żadna kobieta mu się nie oprze?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej