2018-05-14T16:02:00+02:00 Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku! Temat sesji zdjęciowej Justyny Żyły dla magazynu Playboy to gorący temat ostatnich dni. Głos zabrały również siostry Godlewskie! O co chodzi? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/siostry-godlewskie-wspieraja-justyne-zyle-stanowcza-reakcja-na-facebooku-1526300607.jpg Disco-Polo.info

Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku!


Temat sesji zdjęciowej Justyny Żyły dla magazynu Playboy to gorący temat ostatnich dni. Głos zabrały również siostry Godlewskie! O co chodzi?

Autor: Adam Begier, 14 Maj 2018  16:02
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Siostry Godlewskie
Siostry Godlewskie wspierają Justynę Żyłę! Stanowcza reakcja na Facebooku!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 2. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
 3. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!

Siostry Godlewskie wbrew pozorom są częścią świata disco polo. Przez wzgląd na ten fakt ochoczo śledzimy co się dzieje u autorek utworu „Tak to my”, które zazwyczaj chętnie komentują różne sytuacje. Tak też wydarzyło się tym razem.

Sprawą, którą media rozrywkowe żyją od kilku dni jest sesja zdjęciowa Justyny Żyły, żony polskiego skoczka, Piotra Żyły dla magazynu Playboy. Głośna w ciągu kilku ostatnich miesięcy afera związana ze wspomnianym małżeństwem jest obiektem zainteresowania mediów. Po publikacji wspomnianej sesji w magazynie Playboy opinie odnośnie posunięcia żony skoczka narciarskiego są podzielone. W tej sytuacji nie mogło zabraknąć opinii sióstr Godlewskich. Co napisały?

„Jeśli @justynazyla rozebrała się dla sesji w Playboy to jest to jej sprawa . Sama przechodzilam przez piekło gdy dowiedziałam się o zdradzie parnera z ,ktorym mam dziecko, każda samotna mama wie ile trudności i przez jak głębokie morze rozpaczy upokorzenia walki samej ze sobą musimy przepłynąć by wreszcie postawić kotwice na lądzie o nazwie WŁASNE JA . Jej życie jej sprawa , irytujący staje się temat osób ,które wciąż z subtelna nagością maja problem , może wreszcie czas odkryć swoją sile ! sile Kobiecości! Bo jesteśmy jak tytan ! Nic nas nie złamie ! Justynka jestem z Tobą […]”

Ten długi post jest intensywnie komentowany przez fanów sióstr. A Wy, co sądzicie? Czy dobrze, że Godlewskie zaangażowały się w obronę żony polskiego skoczka?

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 2. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
 3. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
 4. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
 5. SUV-y w Tarapatach: Nadchodzą Nowe Opłaty w 2025 - Sprawdź, Ile Zapłacisz
 6. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
 7. Gwiazda disco polo Sylwia Kossakowska zabłysnęła na imprezie retro "Więc Chodź, Nasza cała ta noc"! Mamy VIDEO
 8. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie