2021-11-13T17:45:00+01:00 Afera po programie z grupą Piękni i Młodzi! Na wizji spalono podobiznę Dawida Narożnego! Co na to wokalis https://disco-polo.info/uploads/news/na-wizji-spalono-podobizne-dawida-naroznegopng.png

Afera po programie z grupą Piękni i Młodzi! Na wizji spalono podobiznę Dawida Narożnego! Co na to wokalista?! Fani wściekli

Redakcja , 13 Listopad 2021  17:45
Afera po programie z grupą Piękni i Młodzi! Na wizji spalono podobiznę Dawida Narożnego! Co na to wokalista?! Fani wściekli
Źródło zdjęć: youtube.com/channel/UCMBjTgXnM4b7AyCS44CVdkw

Dawid Narożny publicznie upokorzony?! Podczas programu z udziałem grupy Piękni i Młodzi podpalono jego podobiznę!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Skandal po emisji odcinka 'Pierwsza Zmiana Show' z udział zespołu Piękni i Młodzi. Dawid Narożny założy byłym przyjaciołom sprawę w sądzie? Co z prowadzącymi program?

Formacja Piękni i Młodzi jest jedną z najpopularniejszych grup w branży muzycznej. Pierwotnie została ona założona przez małżeństwo Magdalenę i Dawida Narożnego, a także Dawida Wilczewskiego.

Zobacz również: Piękna wokalista Top Girls rozpala zmysły internautów. Natalia Siemieniecka kusi czarującym FOTO!

KOLEJNY SKANDAL 

Grupa zadebiutowała piosenką pod tytułem „Niewiara”, która od razu skradła serca publiczności. Idąc za ciosem zespół pojawiał się w wielu programach rozrywkowych takich jak „Must Be The Music”, a ich kariera sięgnęła zenitu. Niestety para nie przetrwała razem sławy i postanowiła się rozstać. Ta informacja została fanom przekazana poprzez media społecznościowe w elegancki i kulturalny sposób, byłe małżeństwo zadeklarowało wzajemną przyjaźń i współpracę.

Jak się okazało czar szybko prysł. Nad zespołem zebrały się czarne chmury. Czara goryczy przelała się podczas Sylwestra w Zakopanem, o którym mówiła cała Polska. Wówczas doszło do bójki między byłymi małżonkami, co więcej w sytuację byli zamieszani również nowi partnerzy, zarówno Magdaleny, jak i Dawida. Niemal po dwóch latach bez skandalu, zespół po raz kolejny wrócił na języki. Piękni i Młodzi byli gośćmi w znanym programie Vox Fm „Pierwsza zmiana show”.

Reklama

AFERA PO EMISJI ODCINKA 'PIERWSZA ZMIANA SHOW' Z UDZIAŁEM GRUPY PIĘKNI I MŁODZI

To co się wydarzyło podczas emisji odcinka wielu internautom odjęło mowę. Formacja powitała fanów kompozycją pod tytułem „Nowa ja”. Jako rekwizyt została użyta podobizna Dawida Narożnego. Zarówno muzycy pierwszej zmiany jak i DJ Pawelec mięli założone maski z wizerunkiem wokalisty. Co ciekawe Magda w trakcie wykonywania utworu, zdejmowała je z twarzy muzyków i rzucała na podłogę. Jednak to nie jest wszystko. Po powrocie do prowadzących tj. Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Pawła Pawelca stało się coś  - w oczach wielu internautów - nieetycznego. Jeden z gospodarzy programu (DJ Pawelec) podpalił podobiznę Narożnego, co wywołało wśród zespołu i prezentów lawinę śmiechu i humoru.

LAWINA KRYTYKI W KIERUNKI PIĘKNYCH I MŁODYCH ORAZ PREZENTERÓW RADIA 

Fani po obejrzeniu tego odcinka nie zostawili zarówno na formacji Piękni i Młodzie, jak i prowadzących suchej nitki. W serwisie YouTube program został ostro skrytykowany przez widzów

(...)Cały mój szacunek poszybował w dół. Magdaleno mam nadzieję, że przyjdzie dzień, w którym twoja córka powie ci prosto w twarz, że brzydzi się tym co zrobiłaś. (…) Jeśli chodzi o VOX, to mam nadzieję, że poniesiecie konsekwencje swoich czynów(…)”.

(...) Jak zespół programu mógł do czegoś tak żenującego i podłego dopuścić ??? Jestem „jednostką” nic w wypowiedzi i dla Radia nie znaczącą, mówią od jednostki i w jednostce siła ! Moi drodzy tak się spalić przed oczami swoich słuchaczy . Jestem zniesmaczona , nie wierze co widziałam i tutaj usłyszałam . Panowie prowadzący mam nadziej że poniesiecie jakieś konsekwencje, Uczestniczyć tak upojnie i radośnie w upodleniu kogoś w takim stopniu ? To Wy ? Radio? To mój VOXfm? Bez dalszego komentarza….

Reklama

PODPALONO NA ANTENIE PODOBIZNĘ DAWIDA NAROŻNEGO! CO NA TO WOKALISTA?

Dawid Narożny na swoim Instagramie również wyraził ogromny żal z tego powodu, że w takim poważnym programie jak Vox Fm popiera się hejt i język nienawiści. Odniósł się także do „byłych przyjaciół z zespołu Piękni i Młodzi”, z których jeden podczas palenia maski z podobizną Dawida powiedział, że śmierdzi opalanym świniakiem. Narożny podkreślił, że świńskie to jest ich zachowanie wspominając tym samym ich wybryki po koncertach. Według wokalisty mieli się oni dopuszczać przygodnych spotkań z fankami. Wokalista nawiązał także do chorób wenerycznych chłopaków z zespołu, z którymi się zmagali, jak i również wyraził współczucie ich żonom.

(…) zostałem w bardzo nieelegancki sposób i właściwie przykry sposób wywołany do tablicy przez moich byłych przyjaciół z zespołu Piękni i Młodzi w programie radia Vox FM (…) Pierwsza zmiana show, w którym nie rozumiem w ogóle dlaczego została spalona moja podobizna (…) zupełnie nie rozumiem po co w ogóle takie zabiegi są stosowane w poważnym programie, wydawałoby się że prowadzonym przez poważnych ludzi (…) rozumiem zakładanie mojej maski i występowanie w tej masce  ale (…) palenie czyjegoś wizerunku, palenie czyjegoś zdjęcia na antenie tylko po to żeby przysporzyć sobie więcej fejmu, albo żeby jak to ktoś w tym programie powiedział pudelek napisał no to jestto  bardzo słabe, bardzo przykre i nie przystoi. A w ogóle jak to zdjęcie zostało spalone, to z ust jednego z Danieli padło sformułowanie, że ‘palenie tego zdjęcia śmierdzi niczym palony, opalany, świniak’ to powiem Wam coś na temat świńskiego zachowania (…) No bo jak można nazwać sytuację w której żonaty mężczyzna jadąc do pracy po każdym klubie bierze sobie jakąś małolatę zaciąga do hotelu (…) po czym wraca do swojej żony udając że jest wszystko w porządku. Niestety zdarzały się też takie sytuacje, że owi koledzy mieli (…) choroby weneryczne, później musieli się przez jakiś czas leczyć (…) 

Dawid Narożny całą sytuację chce skonsultować z prawnikiem o czym wspomniał w nagraniu. (…) I tak jak cała ekipa Pięknych i Młodych jak i radia chciałaby aby ten materiał znalazł się na popularnych serwisach plotkarskich tak mam nadzieję , że tak się właśnie stanie. Że ten materiał się znajdzie razem z moim komentarzem do tej całej sytuacji. Mam nadzieję również, że wobec ekipy prowadzącej jak i produkcji jakieś konsekwencje zostaną wyciągnięte bo nie wyobrażam sobie w ogóle poniżania kogoś i palenia czyjegoś zdjęcia w jakimkolwiek programie, dla mnie to jest po prostu szorowanie po dnie i ja również (…) w poniedziałek zgłoszę się do prawnika i zobaczę co zrobić z tą sytuacją gdyż(…) jest to po prostu (...) szkalowanie mojego wizerunku Wokół Pięknych i Młodych znów zrobiło się gorąco, a co Wy myślicie o tej sytuacji?

Zobacz również: Śliczna córka Sławomira Świerzyńskiego podbija rynek disco polo. Nikola Dutkiewicz zachwyca urodą i pięknym głosem.

Reklama
Plik Dawid Narożny - VOX (1).png_2..png
Plik Dawid Narożny - VOX (3).png_1..png
Plik Dawid Narożny - VOX (2).png_0..png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PIĘKNI I MŁODZI | Pierwsza Zmiana Show
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka tragedia w rodzinie gwiazdora disco polo! Marek Biedrzycki w żałobie, stracił ukochaną osobę!
  2. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  3. Śliczna wokalistka disco polo wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej! Wygląda jak zagraniczna modelka?!
  4. Śliczna wokalistka disco polo wspomina swoją podróż poślubną! Zmysłowe kadry rozpaliły wyobraźnię internautów!
  5. Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!
  6. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Jerzy Szuj – Jorrgus może otwierać szampana! Ta piosenka to HIT?!
  7. Marcin Miller - Boys wygrał walkę z chorobą?! Wiemy, kiedy gwiazdor disco polo wraca na scenę!
  8. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami