Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-05-21T21:00:00+02:00 Siostry Godlewskie nagrały klip! Pełne seksapilu VIDEO nie spodobało się internatom? https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/siostry-godlewskie-nagraly-klip-pelne-seksapilu-video-nie-spodobalo-sie-internatom-1526821407.jpg
Reklama

Siostry Godlewskie nagrały klip! Pełne seksapilu VIDEO nie spodobało się internatom?

Redakcja , 21 Maj 2018  21:00
Siostry Godlewskie nagrały klip! Pełne seksapilu VIDEO nie spodobało się internatom?
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Siostry Godlewskie
Reklama

Ognisty temperament i duże ambicje okażą się dla Sióstr Godlewskich złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu? Internauci już komentują video

Reklama

Internauci mają swoją wizję kariery Sióstr Godlewskich? Okazuje się, że dziewczyny po raz kolejny postawiły na według wielu opinii dyskusyjne video. 

Jak już informowaliśmy w kwietniu Siostry Godlewskie udały się na przepiękną Majorkę, aby zrealizować teledysk do nowego singla. Już wtedy pierwsze materiały z planu zwiastowały coś ponętnego, co niekoniecznie odpowiadało internautom. Okazuje się, że dziewczyny nie zmieniły swojej koncepcji na całość. Obecnie do sieci trafił film, zwiastujący nowy klip. 

Dziewczyny prezentują się na nim nad wyraz ponętnie. Kuszące spojrzenie i opięte na ciele bikini to tylko zalążek efektu finalnego, który już niebawem pojawi się w sieci. Trzeba przyznać, że dziewczyny mają charakter i mimo nacisków ze strony internautów idą swoją drogą spełniając marzenia. Ognisty temperament i duże ambicje okażą się dla Sióstr Godlewskich złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu?

Zobaczcie materiał z Majorki

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Duet, który wprawił w osłupienie miliony Polaków! Dawid Narożny z córką Gabrysią w repertuarze Pięknych i Młodych!
  2. Wielki przebój grupy Classic ponownie podbija sieć! Wszystko za sprawą fenomenalnego wykonania!
  3. Wielki hit grupy Classic w całkiem nowej odsłonie! To prawdziwy hit disco polo na lata?!
  4. Rewolucja w disco polo?! Piękna kobieta w ogniu chwalebnych treści!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej