Reklama
Polecamy


Reklama

Siostry Godlewskie nagrały klip! Pełne seksapilu VIDEO nie spodobało się internatom?

2018-05-21T21:00:00+02:00 Siostry Godlewskie nagrały klip! Pełne seksapilu VIDEO nie spodobało się internatom? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/siostry-godlewskie-nagraly-klip-pelne-seksapilu-video-nie-spodobalo-sie-internatom-1526821407.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Siostry Godlewskie
Reklama


Ogólna

Ognisty temperament i duże ambicje okażą się dla Sióstr Godlewskich złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu? Internauci już komentują video

Reklama

Internauci mają swoją wizję kariery Sióstr Godlewskich? Okazuje się, że dziewczyny po raz kolejny postawiły na według wielu opinii dyskusyjne video. 

Jak już informowaliśmy w kwietniu Siostry Godlewskie udały się na przepiękną Majorkę, aby zrealizować teledysk do nowego singla. Już wtedy pierwsze materiały z planu zwiastowały coś ponętnego, co niekoniecznie odpowiadało internautom. Okazuje się, że dziewczyny nie zmieniły swojej koncepcji na całość. Obecnie do sieci trafił film, zwiastujący nowy klip. 

Dziewczyny prezentują się na nim nad wyraz ponętnie. Kuszące spojrzenie i opięte na ciele bikini to tylko zalążek efektu finalnego, który już niebawem pojawi się w sieci. Trzeba przyznać, że dziewczyny mają charakter i mimo nacisków ze strony internautów idą swoją drogą spełniając marzenia. Ognisty temperament i duże ambicje okażą się dla Sióstr Godlewskich złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu?

Zobaczcie materiał z Majorki

Ognisty temperament i duże ambicje okażą się dla Sióstr Godlewskich złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.