Reklama
Polecamy


Reklama

Shantel - Piękne oczy masz | VIDEO | Premiera

2018-06-30T12:47:00+02:00 Shantel - Piękne oczy masz | VIDEO | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/shantel-piekne-oczy-masz-video-premiera-1530306730.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Shantel
Reklama


Premiera

Współpraca grupy z realizatorami okazała się być bardzo owocna. Pierwsze komentarze sugerują, że poniższa nowość może okazać się hitem

Reklama

Formacja Shantel nie spoczywa na laurach. Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką była nowość pt. "Bo jesteś Naj" grupa przygotowała dla swoich słuchaczy kolejną niespodziankę. Jest nią taneczna produkcja pt. "Piękne oczy masz". 

Nowość nie tylko ciekawie brzmi, ale również szybko wpada w ucho. Całość została przemyślana, a na koniec pięknie okraszona obrazkiem, za którego realizację odpowiada rosnąca w siłę ekipa Faster Media. 

Współpraca grupy z realizatorami okazała się być bardzo owocna. Pierwsze komentarze sugerują, że poniższa nowość może okazać się hitem "Już dawno żadna piosenka nie wpadła mi tak w ucho. Gratulacje ziomale, kozak prodakszyn"; "Kolejny dobry numer - mógłbym rzec, że jeden z lepszych w Waszym wykonaniu  będą miliony, gratki"; "Świetna piosenka! Dobra robota" - komentują internauci. Piosenka formacji Shantel zawojuje rynkiem? Przesłuchajcie całość 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rodzinna historia z zaskakującym finałem! Zespół disco polo zadziwia!
  2. Powiało grozą! Gwiazdor disco polo w towarzystwie intrygującego chuligana!
  3. To może być najbardziej spektakularne połączenie w historii disco polo. MiłyPan i Defis razem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.