Reklama
Polecamy


Reklama

Sentymentalna podróż Marcina Millera (Boys)! Chłop z Mazur powrócił w pełnej okazałości!

2018-07-21T20:05:00+02:00 Sentymentalna podróż Marcina Millera (Boys)! Chłop z Mazur powrócił w pełnej okazałości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/sentymentalna-podroz-marcina-millera-boys-chlop-z-mazur-powrocil-w-pelnej-okazalosci-1532161398.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artysta, mimo ogromnej sławy, nie zapomina o swoich rodzinnych stronach. Z fanami podzielił się w sieci nowymi, ciekawymi fotografiami!

Reklama

Mało kto wie, że na Mazurach mieści się malownicza miejscowość o wdzięcznej nazwie Prostki. To właśnie z tej miejscowości wywodzi się lider grupy Boys, jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo Marcin Miller. Mimo sławy, koncertów i pracy przy wielu czasochłonnych projektach Marcin nie zapomniał o rodzinnych stronach.

Na Instagramie Artysta umieścił kilka zdjęć ze wspomnianej miejscowości. Wykonał je podczas swojej ostatniej wizyty w Prostkach. Przy zdjęciach zamieścił wymowny opis:

„Ja jestem chłop z Mazur...moje tereny...tu mieszkałem, bawiłem się i w to był garaż moich rodziców, w którym stało auto za dewizy...fso 1500[…]”

Należy wspomnieć, że pierwsze zdanie nawiązuje do wydanej w 1996 piosenki „Chłop z Mazur”, która do dziś często słyszana jest na wielu imprezach, gdzie disco polo jest na porządku dziennym.

Fani z zachwytem przyjęli wieść o wizycie Marcina w rodzinnych stronach:

„Super czasy milo powspominac”

„takich wspomnień się nie zapomina”

„Lubię Pana taki swój chłop.”

Cieszymy się, że Marcin za tak dużą radością dzieli się z fanami szczegółami związanymi, bądź co bądź, z jego prywatnym życiem. To świadczy o bardzo życzliwym i skromnym podejściu do życia, a m.in. za to tak bardzo ceniony jest lider grupy Boys.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.