2021-08-01T17:00:00+02:00 Fani w szoku! Sensacyjne wieści od dziewczyn z Top Girls! Śliczne gwiazdy disco polo zdradziły plany na pr https://disco-polo.info/uploads/news/fani-w-szoku-sensacyjne-wiesci-od-dziewczyn-z-top-girls-sliczne-gwiazdy-disco-polo-zdradzily-plany-na-przyszloscjpg.jpg

Fani w szoku! Sensacyjne wieści od dziewczyn z Top Girls! Śliczne gwiazdy disco polo zdradziły plany na przyszłość!

Redakcja , 01 Sierpień 2021  17:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Fani w szoku!  Sensacyjne wieści od dziewczyn z Top Girls! Śliczne gwiazdy disco polo zdradziły plany na przyszłość!
Źródło zdjęć: facebook.com/ClubWesele/
Reklama

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał! Uwielbiane wokalistki disco polo zaskoczyły wszystkich nowymi informacjami

Reklama

Dziewczyny nakręciły aż trzy nowe teledyski, które w sieci ukażą się w przeciągu 12 dni!

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?

WOKALISTKI DISCO POLO TOP GIRLS ZDEKLASUJĄ KONKURENCJE?!

Uwielbiane wokalistki disco polo jak większość branży, źle zniosły panujące do niedawna obostrzenia. Dziewczyny tęskniły za koncertami i za spotkaniami ze swoją wierną publicznością. Na szczęście dla wszystkich nadeszły lepsze czasy, i słynne “Topki” ostro ruszają do boju!

Top Girls to popularny kobiecy zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie kawałki jak: “Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał”. Dziewczyny po krótkiej przerwie spowodowanej pandemią wracają na scenę ze zdwojoną siłą!

Reklama

GWIAZDY DISCO POLO ZAPLANOWAŁY 3 PREMIERY W PRZECIĄGU 12 DNI

Śliczne artystki disco polo umieściły w swoich mediach społecznościowych sensacyjną wiadomość, na którą ich wierni fani czekali długie miesiące! Justyna, Paula, i Angelika przez ostatnie tygodnie nie próżnowały! Gwiazdy Top Girls przygotowały dla swoich wielbicieli mnóstwo niespodzianek!

Dziewczyny nakręciły aż trzy nowe teledyski, które w sieci ukażą się w ciągu 12 dni! To niezwykła kumulacja, której w disco polo jeszcze nikt nigdy nie dokonał! Artystki zapowiedziały także specjalną niespodziankę, która mocno zaskoczy ich prawdziwych fanów. Wygląda na to, że tegoroczna jesień należeć będzie do dziewczyn z Top Girls!

Kochani we wrześniu jak przystało na popularne obecnie słowa #nowy ład ….też dosięgnie zespołu Top Girls. Czeka Was bardzo wiele niespodzianek   Między innymi 3 nowe teledyski które ukażą się w ciagu 12 dni !!!  Oprócz tego pewna ciekawa formuła która zadowoli zapewne prawdziwych fanów. Oj będzie się działo !!! 

Wielbiciele sympatycznego tria z wypiekami na twarzy wyczekują już pierwszych dni września!

“Już nie mogę się doczekać”

“Czekam z niecierpliwością”

“Będzie się działo!”

Reklama

Fani, którzy kibicują dziewczynom od początku kariery pewni są jednego – to będą naprawdę emocjonujące tygodnie! Przecież “Topki” dobrze wiedzą jak zaszokować swoich wielbicieli!

Zobacz również: Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOP GIRLS – To skomplikowane
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  3. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  4. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  5. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami