Reklama
Polecamy


Reklama

Sceny niczym z filmu akcji! Młody wokalista disco polo szokuje internautów!

2020-07-03T15:30:00+02:00 Sceny niczym z filmu akcji! Młody wokalista disco polo szokuje internautów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/kadry-niczym-z-filmu-akcji-mlody-wokalista-disco-polo-szokuje-1593640418.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Bardzo odważny klip młodego artysty ukazał się w sieci. Przesadził?

Reklama

Szybkie samochody i piękny krajobraz to idealne połączenie, które kusi nie tylko mężczyzn, prawda? Kojarzymy je z wielu filmów akcji, które zapadają w pamięć na długo. Okazuje się, że takie połączenie może być wykorzystane również w muzyce z gatunku disco polo!

Zobacz również: Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!

Najmłodszy wokalista disco polo w Polsce, Szymon Woner to gość, który jak coś robi, to z przytupem! Udowodnił to już jakiś czas temu, wchodząc do gatunku muzyki rozrywkowej i zaskakując wszystkich wokół.

W swoim najnowszym utworze pt."Szalony Weekend" młody adept sztuki disco&dance pokazuje coś, czego nie powstydziliby się o wiele starsi koledzy po fachu - są szybkie samochody, są krajobrazy, a to wszystko sklejone w spójną i miłą dla oka całość. Brzmi niewiarygodnie?

Za obrazek do tej nowości odpowiada grupa Playcam Media. W klipie ujrzeć można tancerkę ze znanej grupy tanecznej Egurrola Dance Studio Wrocław.

Jeśli Szymon faktycznie żyje tak, jak pokazuje klip, to możemy jedynie pozazdrościć! Niejeden młody człowiek chciałby śmigać takim samochodem.

Zobacz również: Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  2. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!
  3. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.