Reklama


Reklama

Są numerem jeden disco polo! Grupa Daj To Głośniej zajęła honorowe, pierwsze miejsce!

2020-07-03T07:45:00+02:00 Są numerem jeden disco polo! Grupa Daj To Głośniej zajęła honorowe, pierwsze miejsce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/sa-numerem-jeden-grupa-daj-to-glosniej-zajela-honorowe-pierwsze-miejsce-1593537379.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama


Życie gwiazd

Formacja nabrała wiatru w żagle, ruszyła w trasy koncertowe po kraju, a jednocześnie rzuciła się też w wir twórczej pracy

Reklama

Cały poprzedni rok w disco polo wybrzmiewał w rytmach kilku wybranych i najpopularniejszych hitów! Jednym z muzycznych znaków szczególnych ubiegłego roku, bez dwóch zdań był pierwszy utwór od zespołu Daj to Głośniej pt. „Mama ostrzegała”!

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Fani dosłownie oszaleli na punkcie tej piosenki! W każdym miejscu i przy niemal każdej uroczystości, można było usłyszeć przed czym mama ostrzegała! Formacja nabrała wiatru w żagle, ruszyła w trasy koncertowe po kraju, a jednocześnie rzuciła się też w wir twórczej pracy, wydając kilka nowych kawałów, m.in. „Kury” w duecie z Letnim oraz „Dobrze”, „Zwariowana noc” i najnowszy hit pt. „Andrzej łajdaku”!

Premiera Andrzeja miała miejsce zaledwie kilka dni temu, a już osiąga niewiarygodny sukces! Klip od publikacji obejrzało blisko 900 tysięcy widzów, a cała produkcja trafiła na pierwsze miejsce na karcie czasu polskiego YouTube’a! Takim wyróżnieniem mogą pochwalić się tylko nieliczni.

Tym bardziej formacja DTG ma ogromne powody do dumy! Zapowiada się, że ich kolejna propozycja zawładnie drugim już z kolei rokiem! Czy tak się stanie? Czas pokaże, ale na razie wszystko na to wskazuje! A Wy, co o tym sądzicie?

Utwór o Andrzeju ma szansę powtórzyć sławę kawałka pt. „Mama ostrzegała”?

Zobacz również: O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!
  3. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.