Reklama


Reklama

Genialna premiera od Daj To Głośniej! Nowość "Andrzej Łajdaku" podbije miliony serc Polaków?! Internauci już komentują!

2020-06-26T15:30:00+02:00 Genialna premiera od Daj To Głośniej! Nowość "Andrzej Łajdaku" podbije miliony serc Polaków?! Internauci już komentują! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/genialna-premiera-od-daj-to-glosniej-nowosc-andrzej-lajdaku-podbije-miliony-serc-polakow-1593166456.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Daj to Głośniej wydali właśnie nowość pt. „ Andrzej Łajdaku”! Tym razem, to właśnie męskie miano gra tu pierwsze skrzypce

Reklama

Grupa Daj To Głośniej idzie na całość? Ten rok będzie należał do nich? Wiele na to wskazuje. Posłuchajcie jako pierwsi nowość od Emilki i chłopaków z Daj to Głośniej!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Utwory disco polo, w których główną rolę gra imię, to bardzo popularna moda, która w tanecznym nurcie, trwa już jakiś czas. Aleksandra, Jola, Anka - to tylko, niektóre z bardzo popularnych, wyśpiewanych, damskich imion.

Pora natomiast, przedstawić światu najnowszą produkcję od zespołu Daj to Głośniej pt. „ Andrzej Łajdaku”! Tym razem, to właśnie męskie miano gra tu pierwsze skrzypce!

Skoczna i bardzo taneczna melodia od pierwszych dźwięków porywa do parkietowych pląsów! Zabawna historia, jaką opowiada piosenka, to zbiór śmiesznych kompilacji w damsko - męskim klimacie. Fani w zaledwie kilka minut od premiery rozpisali się w komentarzach: „Super!”, „Kocham to!”, chwaląc i gratulując tej fantastycznej premiery!

Nie mamy wątpliwości, że ten utwór podbije wszystkie listy przebojów i podobnie jak zeszłoroczny hit pt. „Mama ostrzegała”, będzie słyszalny wszędzie i przez bardzo długi czas!

Jeżeli jeszcze nie widzieliście, to koniecznie nadróbcie zaległości. Ostrzegamy jednak, że włączenie nagrania spowodować może bezwarunkową chęć do tańca i głośnego śpiewania.

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Daj To Głośniej - Andrzej łajdaku

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!
  2. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  3. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.