Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-26T18:00:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2020 - Największa impreza disco polo NIE ODBĘDZIE SIĘ w tym roku! Co z biletami? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/roztanczony-pge-narodowy-2020-najwieksza-impreza-disco-polo-tego-roku-nie-odbedzie-sie-co-z-biletami-1598385131.jpg
Reklama

Roztańczony PGE Narodowy 2020 - Największa impreza disco polo NIE ODBĘDZIE SIĘ w tym roku! Co z biletami?

Redakcja , 26 Sierpień 2020  18:00
Roztańczony PGE Narodowy 2020 - Największa impreza disco polo NIE ODBĘDZIE SIĘ w tym roku! Co z biletami?
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/roztanczony
Reklama

To już pewne! Jedna z największych imprez disco polo została w tym roku odwołana. Organizatorzy zdradzili, co z biletami

Reklama

Ta impreza była zdecydowanie największą w Polsce. Odbywała się corocznie, jednak w 2020 roku niestety się nie odbędzie. O jakim evencie mowa?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo o raku prostaty! Poważne ostrzeżenie dla wszystkich!

Fani disco polo kochają koncerty, na których mogą spotkać swoich idoli. Jedną z takich imprez był Roztańczony PGE Narodowy. Na Facebooku wydarzenia pojawiła się szokująca i smutna zarazem informacja - w tym roku wydarzenie nie odbędzie się! Jak informuje organizator:

Ze względu na sytuację związaną z epidemią oraz obostrzeniami zgodnie, z którymi w wydarzeniach masowych może wziąć udział ograniczona liczba osób zdecydowaliśmy o zmianie terminu Roztańczonego PGE Narodowego.

Fani disco polo są zasmuceni. Wielu z nich obawia się o wydane na bilety pieniądze. Organizatorzy jednak uspokajają:

Oczywiście wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Zapewniamy, że wydarzenie w przyszłym roku dostarczy Wam podwójnej dawki pozytywnych emocji.

Co w przypadku zwrotów pieniędzy za bilety? Jedna z fanek zadała pytanie:

Jestem ciekawa czy oddadzą mi zainwestowane pieniądze 980 zl ... Naprawdę rozumiem sytuację i zgadzam się z tym, ale martwię się w zainwestowne pienadze , bo nie wiem czy w 2021 bede chciała iść.... co ORGANIZATOR NA TO????

Organizatorzy nie wymigiwali się od odpowiedzi - rzeczowo poinformowali, że nie ma czym się martwić i w sprawie zwrotu należy skontaktować się mailowo z organizacją ebilet, która odpowiadała za rozprowadzanie biletów na wydarzenie.

Na kiedy zostało przełożone wydarzenie? Organizator poinformował o tym w swoim poście mówiąc, że impreza zostaje przełożona na dzień 25/09/2021, zatem dopiero za rok Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się - w tym roku wydarzenia nie będzie!

Cały post Organizatorów znajdziecie poniżej. 

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  2. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
  3. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  4. Żona Sławomira wyglądała nieziemsko! Kajra to prawdziwa królowa?! Zachwyciła wszystkich!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej