Reklama
Polecamy


Reklama

Roztańczony PGE Narodowy 2020 - Największa impreza disco polo NIE ODBĘDZIE SIĘ w tym roku! Co z biletami?

2020-08-26T18:00:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2020 - Największa impreza disco polo NIE ODBĘDZIE SIĘ w tym roku! Co z biletami? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/roztanczony-pge-narodowy-2020-najwieksza-impreza-disco-polo-tego-roku-nie-odbedzie-sie-co-z-biletami-1598385131.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/roztanczony
Reklama


Ogólna

To już pewne! Jedna z największych imprez disco polo została w tym roku odwołana. Organizatorzy zdradzili, co z biletami

Reklama

Ta impreza była zdecydowanie największą w Polsce. Odbywała się corocznie, jednak w 2020 roku niestety się nie odbędzie. O jakim evencie mowa?

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Fani disco polo kochają koncerty, na których mogą spotkać swoich idoli. Jedną z takich imprez był Roztańczony PGE Narodowy. Na Facebooku wydarzenia pojawiła się szokująca i smutna zarazem informacja - w tym roku wydarzenie nie odbędzie się! Jak informuje organizator:

Ze względu na sytuację związaną z epidemią oraz obostrzeniami zgodnie, z którymi w wydarzeniach masowych może wziąć udział ograniczona liczba osób zdecydowaliśmy o zmianie terminu Roztańczonego PGE Narodowego.

Fani disco polo są zasmuceni. Wielu z nich obawia się o wydane na bilety pieniądze. Organizatorzy jednak uspokajają:

Oczywiście wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Zapewniamy, że wydarzenie w przyszłym roku dostarczy Wam podwójnej dawki pozytywnych emocji.

Co w przypadku zwrotów pieniędzy za bilety? Jedna z fanek zadała pytanie:

Jestem ciekawa czy oddadzą mi zainwestowane pieniądze 980 zl ... Naprawdę rozumiem sytuację i zgadzam się z tym, ale martwię się w zainwestowne pienadze , bo nie wiem czy w 2021 bede chciała iść.... co ORGANIZATOR NA TO????

Organizatorzy nie wymigiwali się od odpowiedzi - rzeczowo poinformowali, że nie ma czym się martwić i w sprawie zwrotu należy skontaktować się mailowo z organizacją ebilet, która odpowiadała za rozprowadzanie biletów na wydarzenie.

Na kiedy zostało przełożone wydarzenie? Organizator poinformował o tym w swoim poście mówiąc, że impreza zostaje przełożona na dzień 25/09/2021, zatem dopiero za rok Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się - w tym roku wydarzenia nie będzie!

Cały post Organizatorów znajdziecie poniżej. 

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Zdjęła stanik i mocno odchyliła marynarkę! Wokalistka disco polo rozpala swoją kobiecością!
  3. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.