2017-09-12T22:22:00+02:00 „Roztańczony PGE Narodowy 2017” na antenie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/roztanczony-pge-narodowy-2017-na-antenie-telewizji-polsat-i-kanalu-disco-polo-music-1505247996.jpg

„Roztańczony PGE Narodowy 2017” na antenie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music

Redakcja , 12 Wrzesień 2017  22:22
„Roztańczony PGE Narodowy 2017” na antenie Telewizji Polsat  i kanału Disco Polo Music
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Już 23 września Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Do zabawy porwą giganci muzyki disco

Reklama

Już 23 września Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Do zabawy porwą giganci muzyki disco: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i Weekend, Marcin Miller z formacją Boys oraz Sławomir Świerzyński i Bayer Full. Gwiazdą zagraniczną wieczoru będzie Alvaro Soler. Imprezę poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta. Transmisja od godziny 20:05 w Telewizji Polsat i od 22:05 na kanale Disco Polo Music.

Tej jesieni po raz kolejny poczujemy bicie milionów serc tańczących w rytmie disco. Po koncertach we Wrocławiu, Kobylnicy i Stężycy nadszedł czas na świętowanie 25-lecia Telewizji Polsat a także ćwierćwiecza disco polo przyszedł czas na grande finale w samym sercu Warszawy.

W sobotę, 23 września, na Stadionie PGE Narodowym wystąpią niekwestionowani giganci muzyki disco: zapełniający każdą salę koncertową do ostatniego miejsca Zenon Martyniuk i Akcent, Radek Liszewski z zespołem Weekend – to oni 16 lat temu zadebiutowali na antenie Polsatu w programie Disco Polo Live, Marcin Miller i Boys, którego mottem jest: „Gramy dla ludzi” oraz jeden z pierwszych zespołów disco polo, Bayer Full i jego lider Sławomir Świerzyński – ambasador tego gatunku muzyki w Chinach.

Gwiazdą tegorocznego koncertu „Roztańczony PGE Narodowy” będzie Alvaro Soler, muzyk podbijający listy przebojów w wielu krajach. Jego utwór „Sofia” był prawie 400 milionów razy odtwarzany w serwisie YouTube. Artystę rodem ze słonecznej Hiszpanii usłyszymy również w duecie z Moniką Lewczuk w utworze „Libre”.

Swoje hity wykonają również m.in.: Long & Junior, MIG oraz zespół After Party.

Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” poprowadzą: aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta, raper, wokalista, spiker gal KSW.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  2. Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!
  3. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  4. Emilia z Daj to Głośniej pokazała zgrabne nogi! To najpiękniejsza gwiazda disco polo?!
  5. Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!
  6. Zenon Martyniuk – Akcent przeżywa prawdziwy dramat! Bliska osoba gwiazdora disco polo walczy o życie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami