2023-08-26T22:00:00+02:00 Roxaok oczarowała pół Polski! "Barbie ale to vixa" podbija YouTube! Roxaok podbija Polskę z hitem 'Barbie ale to vixa'. Viralowy sukces na YouTube, świeży styl i chwytliwe brzmienie zyskują uznanie słuchaczy. https://disco-polo.info/uploads/news/roxaok-oczarowala-pol-polski-barbie-ale-to-vixa-podbija-youtubejpg.jpg

Roxaok oczarowała pół Polski! "Barbie ale to vixa" podbija YouTube!

Autor: Adam Begier , 26 Sierpień 2023  22:00
Roxaok oczarowała pół Polski!
Źródło zdjęć: instagram.com/roxaok

Roxaok podbija Polskę z hitem 'Barbie ale to vixa'. Viralowy sukces na YouTube, świeży styl i chwytliwe brzmienie zyskują uznanie słuchaczy.Reklama

  Reklama

  Muzyczna scena w Polsce nieustannie wzbogaca się o nowych talentów i oryginalne brzmienia. Jednym z najnowszych odkryć, które z miejsca podbiło serca słuchaczy, jest Roxaok - młoda wokalistka, która swoją debiutancką piosenką "Barbie ale to vixa" zdobyła olbrzymią popularność na platformie YouTube. Jej świeży styl i chwytliwe melodie sprawiły, że utwór ten stał się prawdziwym przebojem.

  "Barbie ale to vixa" - Premiera, który porusza tłumy

  Od momentu debiutu piosenki "Barbie ale to vixa" minęło zaledwie kilka dni, a już zdobyła ona niesamowitą ilość uwagi. Wokalistka Roxaok przedstawiła nam unikalne połączenie brzmień, które trafiają w gusta zarówno młodszej, jak i starszej publiczności. Piosenka emanuje pewnością siebie i swobodą artystki, co w połączeniu z chwytliwym refrenem sprawiło, że utwór szybko zaczął podbijać serca słuchaczy.

  Hit na YouTube

  Nie ma wątpliwości, że platforma YouTube stała się dzisiaj jednym z głównych źródeł muzyki i rozrywki. Roxaok doskonale wykorzystała tę platformę, publikując swój debiutancki utwór na swoim kanale. Efekt? Prawdziwy viralowy hit! Piosenka "Barbie ale to vixa" zdobyła ogromną popularność, osiągając ponad 122 tysiące wyświetleń w zaledwie kilka dni po premierze. To dowód na to, że młodzi artyści potrafią znaleźć swoją publiczność w sieci.

  Sekret sukcesu "Barbie ale to vixa" tkwi w jej niezwykle chwytliwym charakterze. Piosenka posiada melodyjny refren, który pozostaje w głowie na długo po przesłuchaniu.

  Osiągnięcie przez Roxaok ponad 122 tysięcy wyświetleń i zajęcie 8. miejsca na liście najpopularniejszych materiałów muzycznych w Polsce na YouTube to niewątpliwie ogromny sukces. To potwierdzenie, że młodzi artyści mają niezwykłą szansę dotarcia do szerokiej publiczności za pośrednictwem internetu. Roxaok udowadnia, że autentyczność, świeży styl i muzyczna jakość mogą z miejsca zdobyć serca słuchaczy.

  Reklama

  ROXAOK - BARBIE ALE TO VIXA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MiłyPan powraca z tanecznym hitem 'Tańczę tu' – Niepowtarzalny klimat, który podbija serca fanów
  2. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  3. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!
  4. "Wesele w Dubaju" - Hit Disco Polo króluje na studniówkach! Zobacz nagranie z I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach
  5. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  6. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  7. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  8. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie