Reklama
Polecamy


Reklama

Ronnie Ferrari w duecie z Daj To głośniej! To będzie wielki hit?! Koniecznie posłuchajcie!

2019-09-30T15:30:00+02:00 Ronnie Ferrari w duecie z Daj To głośniej! To będzie wielki hit?! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/ronnie-ferrari-w-duecie-z-daj-to-glosniej-to-bedzie-wielki-hit-koniecznie-posluchajcie-1569833130.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Gorąca premiera!

Reklama

„Ona by tak chciała” została odstawiona na bok. Zobaczcie, co zadziałało się w życiu Huberta. Hubert Kacperski niezaprzeczalnie jest odkryciem roku. Branża disco polo kryje wiele talentów.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Oczywiście jest otwarta na nowe twórczości i wykonawców. Ważne, aby znaleźć pomysł na siebie i nie kopiować czegoś, co już jest dostępne. Być może niekonwencjonalnej piosence „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari został okrzyknięty odkryciem roku. Trzeba przyznać, że dotychczas faktycznie czegoś takiego nie było.

Jego propozycja została nazwana patologicznym disco polo. Jest to uzasadnione, gdyż przekleństwa w muzyce tanecznej raczej nie są na porządku dziennym o trudno byłoby znaleźć kawałek, którym takowe się pojawiają.

Ronnie Ferrari ostatnio był gościem w radiu Vox FM, gdzie pod melodie do swojego przeboju zatytułowanego „Ona by tak chciała” zaśpiewał refren piosenki zespołu, który również jest odkryciem 2019. Mowa oczywiście o formacji Daj To Głośniej i ich kawałku pt. „Mama ostrzegała”.

Takiego mixu w świecie disco polo jeszcze nie było. Przesłuchajcie, jak brzmi „Mama ostrzegała” w wykonaniu Huberta do piosenki „Ona by tak chciała”.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Co powiecie na taki duet?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.