Reklama


Reklama

„Ona by tak chciała" w nowej, genialnej wersji! To nagranie podbija internet!

2019-09-07T16:12:00+02:00 „Ona by tak chciała" w nowej, genialnej wersji! To nagranie podbija internet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/ona-by-tak-chciala-w-nowej-genialnej-wersji-to-nagranie-podbija-internet-1567865013.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie!

Reklama

Ten utwór oczarował świat disco polo i całą Polskę! Ronnie Ferrari to niewątpliwie gwiazda ostatnich tygodni jego przebój pt. "Ona by tak chciała" pokochali wszyscy. 

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Obecnie licznik przy najpopularniejszej piosence w Polsce pokazuje ponad 43 milionów odtworzeń, a przypomnijmy, że utwór został wydany 21 lipca 2019 roku, wiec ma nieco ponad miesiąc.

To najlepszy wynik w tym roku w świecie disco polo i nie tylko. Ronnie Ferrari pokochał takie tuzy muzyki disco polo jak Top Girls, Mig, MiłyPan, czy Akcent.

Co jakiś czas internet podbija jeden utwór, który wielokrotnie sprawił wiele problemów twórcy. Niestety fani oczekują jeszcze lepszej kolejnej produkcji, a ciężko przebić piosenkę, która w krótkim czasie odtwarzana jest ponad 40 milionów razy.

Właśnie dziś na łamach disco-polo.info może posłuchać nowej wersji piosenki pt. "Ona by tak chciała". Za nową wersję odpowiada producent, który ukrywa się pod pseudonimem LoveG.

Czy nowa wersja podbija internet? Czy jednak pierwotna wersja lepsza?

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Oceńcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.