2021-09-19T18:14:00+02:00 Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał https://disco-polo.info/uploads/news/robert-janowski-spiewa-disco-polo-jego-wykonanie-robi-wrazeniejpg.jpg

Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Redakcja , 19 Wrzesień 2021  18:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
Źródło zdjęć: instagram.com/jan.owski

Robert Janowski swoją niezwykłą interpretacją mega hitu rzucił na kolana nie tylko publiczność przez telewizorami ale także i srogie jury!

Reklama

Artysta brawurowym wykonaniem hitu disco polo rzucił wszystkich na kolana! Czy ciężko zostać gwiazdą disco polo? Popularny show Polsatu czyni cuda!

Zobacz również: Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!

Tutaj każdy artysta błyskawicznie może stać się drugim Czadomanem i to dosłownie! Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularny program, w którym znane osoby wcielają się w rolę znanych wykonawców polskiej i światowej muzyki. Show Polsatu doczekał się już 15 edycji i nadal bije wszelkie rekordy popularności!

Reklama

Producenci programu rozpieszczają fanów disco polo. Prawie w każdym odcinku widzowie show mają okazję usłyszeć któregoś z uczestników w takim repertuarze. Brawurowe wykonania szybko stają się hitem internetu! Kolejnym artystą, któremu przyszło się zmierzyć z twórczością disco polo był tym razem Robert Janowski.

Ex gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia" wykonał wielki przebój Czadomana - "Ruda tańczy jak szalona"! Cóż to był za wykon! Robert Janowski swoją niezwykłą interpretacją mega hitu rzucił na kolana nie tylko publiczność przez telewizorami ale także i srogie jury!To nie lada wyczyn!

Reklama

"To jest niebywałe. Skąd ty bierzesz tyle poweru? Stanąłeś na wysokości zadania" stwierdzila Małgorzata Walewska.

" To było dobre!" - dodał Gromee.

"Robert, ani przez sekundę nie słyszałam miligrama barwy twojego głosu" wyznała wyraźnie poruszona Katarzyna Skrzynecka.

Najnowsze odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać w każdy piątek o 20:05, oczywiście na antenie Polsatu! 

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Robert Janowski jako Czadoman - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  2. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  3. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  4. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  5. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  8. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage&Yoko!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami