2017-09-13T10:30:00+02:00 Reakcje ludzi są bezcenne - zobaczcie autobusowe karaoke discopolowe | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/reakcje-ludzi-sa-bezcenne-zobaczcie-autobusowe-karaoke-discopolowe-video-1505248777.png

Reakcje ludzi są bezcenne - zobaczcie autobusowe karaoke discopolowe | VIDEO

Redakcja , 13 Wrzesień 2017  10:30
Reakcje ludzi są bezcenne - zobaczcie autobusowe karaoke discopolowe | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Mateusz Jędraś oraz Andre Whyte dokonali rzeczy niemożliwych? Zobaczcie jak przypadkowi pasażerowie śpiewają disco polo w tym hit Zenka Martyniuka!

Reklama

Niemożliwe staje się możliwe?! 

Przypadkowi pasażerowie jednego z autobusów śpiewają piosenki disco polo? Sprawia im to radość? W serwisie YouTube pojawił się nowy kanał

W odcinku razem z Andre Whyte wskakiwaliśmy do autobusów i śpiewaliśmy Zenka Martyniuka i Czadomana. Andre, gwiazda Top Model, uwielbia disco polo za jej pozytywną energię i rytm.

Andre jest zawodnikiem footballu amerykańskiego, grał między innymi w Warsaw Eagles i w lidze tureckiej. Rozpoznawalny stał się dzięki programowi Top Model w telewizji TVN. Jest świetnym, wesołym gościem z dystansem do siebie i bardzo spodobała mu się cała akcja. Ludzie też reagowali pozytywnie i śpiewali, i tańczyli razem z nami.

Poprawialiśmy humor ludziom wracającym z pracy w warszawskiej komunikacji. Ponadto zbieraliśmy w autobusie pieniądze, które przekażemy na cel charytatywny.

Kanał to nowy program rozrywkowy w stylu talk-show. W każdym odcinku pojawia się inna gwiazda, z którą robię pojedynek, zabawę lub inną pozytywną akcję oraz przeprowadzam wywiad. W najbliższych odcinkach wystąpią między innymi Jarosław Boberek i Michał Piróg.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!
  2. Tłumy fanów na koncercie popularnego wokalisty disco polo! Czadoman dał z siebie wszystko! Zobaczcie gorące VIDEO
  3. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!
  4. Koniec tajemnic! Gwiazdor disco polo Sylwek Gazda – Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską! Co na to fani?!
  5. Szokująca metamorfoza pięknej wokalistki disco polo! Fani jej nie poznali!
  6. Popularna wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Fani oczarowani Jej idealną figurą!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami