2021-05-16T09:57:00+02:00 Radosne chwile uwielbianej wokalistki disco polo Małgosi z zespołu Camasutra! Dostała bukiet 50 róż! Fani https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-artystka-disco-polo-obchodzi-wazna-rocznice-fani-skladaja-gratulacjejpg.jpg

Radosne chwile uwielbianej wokalistki disco polo Małgosi z zespołu Camasutra! Dostała bukiet 50 róż! Fani składają gratulacje!

Redakcja , 16 Maj 2021  09:57
Radosne chwile uwielbianej wokalistki disco polo Małgosi z zespołu Camasutra! Dostała bukiet 50 róż! Fani składają gratulacje!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Z całego świata disco polo popłynęła do artystki moc gratulacji. Przecież taka ważna chwila nie zdarza się codziennie

Reklama

Popularna gwiazda disco polo świętuje ważną rocznicę. Dostała piękny bukiet z 50 róż!

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła swoje cudowne i ponętne nogi! Artystka wygląda obłędnie!

Rocznica ślubu jest wyjątkowym dniem w życiu każdego małżeństwa. Jedni obchodzą je hucznie, dla innych świętowanie przyjmuje jedynie kameralny charakter. Popularna artystka disco polo wybrała drugą opcję, i z pewnością tego nie pożałowała!

Reklama

RADOSNE CHWILE GWIAZDY DISCO POLO! FANI SKŁADAJĄ GRATULACJE! 

Małgosia Grabda, to piękna wokalistka disco polo, na scenie używająca pseudonimu Camasutra. Do jej największych przebojów zaliczyć można takie kawałki jak: ”Tego chcesz”, czy “Teraz i wciąż”, które na Youtube mają w sumie ponad kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Artystka obchodzi właśnie ważną rocznicę. Fani składają gratulacje!

Camasutra opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało niezwykle pozytywne emocje wśród fanów artystki. Widać na nim dwie splecione dłonie zakochanych. Fotka opatrzona została romantycznym komentarzem “O ile możliwe jest w ogóle niebo na ziemi, to tylko można je znaleźć w szczęśliwym małżeństwie”. Okazuje się, że piękna wokalistka disco polo świętuje piątą rocznicę ślubu! Ależ to zleciało! Z całego świata disco popłynęła do artystki moc gratulacji. Przecież taka ważna chwila nie zdarza się codziennie!

BUKIET Z 50 RÓŻ DLA WOKALISTKI DISCO POLO

Małgosia z okazji rocznicy dostała od męża piękny bukiet złożony z 50 róż. Artystka jest skromną kobietą, i taki symboliczny upominek sprawił jej wielką satysfakcję, tym bardziej, że gwiazda kocha kwiaty! Lepszego prezentu zatem nie mogła sobie wymarzyć!

Zapytana o sekret udanego małżeństwa, Gosia nieśmiało odpowiada, że najważniejszym składnikiem każdego związku jest miłość. To ona przezwycięża wszystkie życiowe kłopoty. Tylko tyle, i aż tyle...

Reklama

Przypomnijmy, że zaledwie tydzień temu miał swoją premierę najnowszy klip Camasutry, który powstał do utworu “Spij ze mną”. To idealny prezent dla fanów z okazji rocznicy ślubu!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CAMASUTRA - Śpij ze mną
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  2. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  3. Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!
  4. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
  5. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA
  6. Niezwykła premiera od Teresy Werner! Szlagierowa diva stworzyła hit, który pokocha cała Polska!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami